Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Hyundai Santa Cruz Görüntülendi

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Hyundai yakın zamanda aileye bir araç daha eklemeye hazırlanıyor. 5 kapılı pikap modeli “Santa Cruz” ile kullanıcının karşısına çıkacak olan Güney Koreli üretici, başta ABD pazarı olmak üzere birçok ülkede bu aracını satışa sunacak. 2021 yeni Hyundai Santa Cruz yakın zamanda ABD pazarında yollara çıkan Jeep Gladiator ve Honda Ridgeline modellerine rakip olacak. İşte detaylar…


2021 Yeni Hyundai Santa Cruz

Yeni Hyundai Santa Cruz, 2005 Detroit otomobil fuarında konsept versiyonuyla lanse edilmişti. Tasarımsal olarak markanın popüler SUV modelleri Tucson ve Santa Fe’den esinlenilmesi beklenen bu araç geçtiğimiz günlerde ağır kamuflaj altında görüntülendi.

2021 Yeni Hyundai Santa Cruz Ne Zaman Çıkacak?

Prototip versiyonuyla testleri süren yeni Hyundai Santa Cruz modelinde sunulması beklenen motorlar arasında 2.4 litre atmosferik benzinli 188 ps 185 beygir 241 nm tork güç üreten motorun baz versiyonda bulunabilir. Üst versiyonlarda ise 2.0 litrelik turbo benzinli 238 ps 235 beygir 352 nm tork güç üreten yer alabilir. Tabi Hyundai Santa Cruz Avrupa pazarında satışa çıktığı zaman farklı motor seçenekleri de sunulabilir. Ülkemizde satışa çıkma durumu olursa iki litrelik turbo dizel ünitenin gelebilir. Tabi bu konuda henüz net değil. Şimdilik araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git