Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Hyundai Kona N Görüntülendi

Hyundai, hızlı modellerini artırmaya devam ediyor. Hyundai N ailesine bir yeni araç daha ekleniyor. VW T-Roc R modeline kafa tutacak olan yeni Hyundai Kona N için Güney Kore firması kollarını sıvadı. Prototip versiyonuyla kamuflajlı şekilde testte iken görüntülenen bu araç güçlü motor, sportif süspansiyon ve birçok geliştirilmiş eklerle gelecek. İşte detaylar…


2021 Yeni Hyundai Kona N

Hyundai Kona N, B SUV dünyasının hızlı modelleri arasına girmeye hazırlanıyor. Kamuflajlı haliyle bile heyecanlandıran detaylara sahip bu araç çok can yakacak. Standart Kona’ya göre büyük jantlar, sportif body kit, çift egzoz çıkışı ile Hyundai Kona N heyecan uyandıran hale bürünecek.

2021 Yeni Hyundai Kona N Ne Zaman Çıkacak?

Peki Hyundai Kona N güç konusunda neler sunacak?
Bu konuda net bilgi yoktur. Fakat çokta uzaklara gitmeye gerek yok. Hyundai i30 N kalbinde yer alan 2.0 litrelik turbo benzinli dört silindirli motorun Kona N içinde kullanılması yüksek ihtimal olarak duruyor. Bildiğiniz üzere bu ünite i30 N için iki farklı güç seçeneği sunuyor. Standart olarak 246 ps güç ile gelen ünite performans paketiyle tercih edildiği zaman 271 ps ile sahip olunabiliyordu.

Hyundai Kona N modeli de bu motora sahip olabilir. Şanzıman konusunda ise 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik vites seçenekleri sunulabilir.

Yeni Hyundai Kona N

Şimdilik 2021 yeni Hyundai Kona N için aktaracaklarım bu kadar. Araç hakkında gelişmeler oldukça güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git