Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Hyundai İ20 N Line Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Hyundai ailesi, tamamen yenilenen i20 modelinin ardından, N Line grubundaki en son modeli de açıkladı. Oldukça yenilenmiş i20 N Line, Hyundai ailesi için dinamizm ve yüksek performansı bir araya getiren bir model olmuş.

2021 Yeni Hyundai İ20 N Line

Çok kapsamlı bağlantı teknolojileri, güvenlik unsurları, özgün iç ve dış tasarımı N Line da sportif bir yapı ile birleştirilmiş.

N markasından ilham alan model, daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edebilmek için, motor sporları kökenlerine dönüş simgeleri taşıyarak, kullanıcılar için cazip karakteristik özellikler sunuyor.

2021 Yeni Hyundai İ20 N Line Özellikleri

N line rozeti ile donatılmış şık bir ön ızgara, gri renk tonları ile bezeli tamponla özel bir birlikteliği yansıtıyor. Izgara deseni pistlerden ilham alarak damalı bayrak stilini gözler önüne seriyor. Üçgen şekilli sis lambaları, krom kaplı iki susturuculu egzoz sistemi dinamik esintileri aracın arka tarafında da gösteriyor.

Kişiselleştirme için daha fazla alternatifler sunan modelde, 4 adet dış renk seçeneğinden seçim yapılabildiği gibi, istenirse iki tonlu tavan rengi için tercih yapılabiliyor.

Aracın iç kısmında da sportif kimliği koruyan değişikliklere gidilmiş. N Line için özel dikişli koltuklar, direksiyon simidi, metal pedallar gibi detaylar ilk göze çarpan özelliklerden.

2021 Yeni Hyundai İ20 N Line Kokpiti

Sadece 1.0 litrelik T-GDI 120 PS motorlar piyasaya sürülecek model için, ayrıca 40 voltluk hafif hibrit teknolojili bir model daha satışa sunulacak. Daha yüksek yakıt verimliliği sağlamak adına bu model akıllı manuel şanzıman sistemi ile görücüye çıkarılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.