Oto Kokpit

2021 Yeni Hyundai Elantra N Line Özellikleri Açıklandı

Hyundai ailesinin güncel sedan modellerinden olan Elantra’nın hızlı versiyonu tanıtıldı. 2021 yeni Hyundai Elantra N Line olarak lanse edilen aracın satışı ilk olarak ABD’de pazarında gerçekleşecek. Türkiye yollarına çıkması henüz beklenmeyen otomobili gelin yakından tanıyalım.


2021 Yeni Hyundai Elantra N Line Özellikleri

Yeni Hyundai Elantra N Line modelini tanımak için teknik kısmına ilk olarak göz atalım. Bu aracın kalbinde 1.6 litre T-GDi adlı turbo beslemeli dört silindirli benzinli motor bulunuyor. 201 beygir 265 nm tork güç üreten hızlı sedan otomobil de 7 ileri DCT şanzıman bulunuyor. Standart Elantra modelinden daha vahşi görünüme sahip olan ve bunu da kalbindeki motoruyla da destekleyen aracın diğer detaylarına da bakalım.

2021 Yeni Hyundai Elantra N Line Motoru

Yeni Hyundai Elantra N Line, standart güncel Elantra modeline göre daha agresif body kit, 18 inçlik jantlar, siyah yan aynalar, yan etekler, bagaj üstü spoiler, arka difüzör gibi farklılıklar dışta öne çıkarken iç mekanda ise kırmızı dikişli deri koltuklar, deri kaplama kapı içleri, vites körüğü ve direksiyon simidi gibi farklar bulunuyor.

2021 Yeni Hyundai Elantra N Line İçi

2021 Hyundai Elantra N Line donanımlarına baktığımızda ise dijital anahtar, kablosuz şarj alanı, Apple CarPlay ve Android Auto, çift bölgeli otomatik klima, ön koltuk ısıtması, sunroof gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca 2021 Hyundai Elantra N Line‘ın geliştirilmiş güvenlik asistanları arasında ileri çarpışma önleme sistemi, şerit takip asistanı, uzun far özelliği, arka çapraz trafik uyarı asistanı, kör nokta çarpışma önleme sistemi gibi özelliklerde bulunuyor.

Hyundai Elantra N Line hakkında temel bilgileri aktardık. Bu araç Türkiye yollarına çıkmayacak. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Uygar Kılıç dedi ki:

    Sedan kasa olarak araç güzel fakat Peugeot’un 508 modeli yol tutuşu ve tasarımsal olarak bu araçtan daha üstün bence.