Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Honda Accord Hybrid Özellikleri ile Tanıtıldı

06.12.2020
12.060
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Honda’nın uluslararası operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Dave Gardner; Yeni Honda Accord Hibrit modelinin, müşterilere Accord hakkında daha fazlasını sunduğunu, mükemmel yakıt verimliliği, güç ve teknolojik iyileştirmelerle göz doldurduğundan bahsetti.


2021 Yeni Honda Accord Hybrid Menzili

Geniş ölçüde orta boy sedan olarak tarih edilen model, sürdürülebilir ve güvenlik içeren özellikleri ile vites arttırıyor. Ek olarak ultra verimli ve rafine edilmiş özellikleri ile göz dolduran Accord, 26 bin dolarlık başlangıç satış fiyatı ile ön plana çıkıyor.

Sport, EX ve Hibrit Edition olarak piyasaya sunulan modelde, geniş yol aydınlatmalı LED farlar, alaşımlı jantlar, yeni renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak.  İç tasarımda, 8 inç dokunmatik ekran, sesli eğlence ve araç bağlantı sistemi, kablosuz şarj özellikleri multimedya olarak ön plana çıkan özelliklerden.

2021 Yeni Honda Accord Hybrid Fotoğrafları

Güvenlik özelliklerine oldukça önem verilmiş olan bu modelde, standart donanım olarak arka koltuk hatırlatıcısı eklenmiş. Araç kapatıldığında arka koltukta unutulmuş bir nesnesin haberini veriyor. Ayrıca arka koltuk emniyet kemeri uyarıcısı da sisteme eklenen özelliklerden.

Görsel detaylar ile de ön plana çıkmayı başaran yeni Accord, 19 inç alaşımlı jantlar, ön ızgarada mavi H işareti ve ön çamurluklardaki hybrid rozetleri ile lüks ve sportif bir görünüm kazanıyor.

2021 Yeni Honda Accord Hybrid Kokpiti

Düşük hız fren sistemi ile gelen yeni bir kaza önleme sistemi ile, park sırasında radar sistemi ile algılanan nesleler için çarpışma öncesi hafif frenlemeyi araç otomatik olarak yapıyor. Şeritte kalma asistanı ve çarpışma önleme uyarı sistemleri de araç için geliştirilen yeniliklerden.

Motor sistemi olarak, standart seçimde 192 beygir gücünde 1.5 litrelik VTEC motor tercih edilmiş. Ayrıca 2.0 litre 252 beygir gücünde motor da touring versiyonu ile seçilebiliyor.

İki motorlu hibrit teknolojisi, mıknatıslarla yapılmış ağır metal ürünleri içermeyen patentli tasarımı ile diğer firmalara öncülük ediyor.

Çevreci ve verimli bir sürüş ekonomisi sağlayan EV drive, Hybrid drive ve Engine drive sürüşleri arasında geçiş yapmak oldukça kolay.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.