Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni GMC Canyon Özellikleri ile Tanıtıldı

Amerikanın SUV konusunda tecrübeli markası GMC, yeni Canyon modelini tanıttı. Pikap sınıfında yer alan 2021 yeni GMC Canyon, markanın bu alandaki en iddialı modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Geliştirilen off-road yeteneği, yenilenen süspansiyonlar ve teknolojik sistem destekli bu aracı daha yakından tanıyalım.


2021 Yeni GMC Canyon

ABD’nin Missouri’ye bağlı Wentzville şehrinde üretilen yeni GMC Canyon önceki versiyonuna göre ön ızgara, ön tampon, far yapısı, stoplar, arka tampon gibi parçalarda değişim yaşadı. Öte yandan araca 17 inçlik yeni jantlara kavuşan araçta 31 inçlik Goodyear Wrangler DuraTrac lastikleri sunuluyor.

2021 Yeni GMC Canyon Donanımları

2021 GMC Canyon modelinde otomatik kilitli diferansiyel sistemi bulunuyor. Dört tekerden çekiş sistemiyle gelen bu araçta;
opsiyon olarak 20 inçlik Diamond Cut jantlar,
yokuş iniş desteği,
5 inçlik krom yan basamaklar,
önde ısıtmalı ve havalandırmalı koltuklar,
ısıtmalı direksiyon simidi gibi özellikler de yer alıyor.

2021 Yeni GMC Canyon İçi

Yeni GMC Canyon modelinde iki farklı motor seçeneği sunuluyor. Benzinli cephede 3.6 litre 308 beygirlik V6 motor bulunuyor. Dizel olarak ise 2.8 litrelik 500 nm tork sunan ünite yer alıyor.

2021 yeni GMC Canyon hakkında aktaracağım bilgiler şimdilik bu kadar. Pick-Up dünyasının ağır abilerinden birisi olan bu aracın ülkemizde satışı olmayacak. Son olarak foto galeriyi gezelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git