Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Genesis GV80 Özellikleri ile Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Genesis ailesine yepyeni bir model daha eklendi. SUV modasına uyum sağlayan ve Hyundai markasının lüks yüzü olan Genesis karşımıza 2021 yeni Genesis GV80 modeli ile çıktı. Gelin bu lüks SUV’u yakından tanıyalım.

2021 Yeni Genesis GV80

2004 yılında Hyundai tarafından kurulan, 2015 yılında bağımsızlığını ilan eden lüks otomotiv üreten Genesis, 2021 Genesis GV80 modelini özellikleriyle birlikte tanıttı. Genesis’in GV80 modeli, Güney Kore’de düzenlenen lansman ile birlikte tanıtıldı. Genesis’in ilk sportif aracı olan Genesis GV80, birçok farklı tasarımı ile müşterilerini bekliyor olacak.

Genesis GV80, sizin için en iyisini düşünerek keyifli bir otomobil keyfi yaşamanızı sağlamak için duruyor. Bir hafta sonu seyahate çıkarken, iş gezisine giderken veya herhangi bir gezinizde sizin stresinizi azaltıp rahatlığı yaşatacak. Otomobilde bulunan artırılmış gerçeklik navigasyonu, ön kamera ile beraber ekrana yansıtılan görüntüde sürücünün daha iyi bir sürüş yapmasını sağlayacak. Dünyanın ilk Road Active Noise Cancellation teknolojisine sahip aracı, sürüş esnasında yol gürültüsünü en aza indirerek sizin sakin bir şekilde araç sürmenizi hedefliyor. Koltukların konforu, yol boyunca sizin yorgunluğunuzu azaltacak, ısıtmalı ve havalandırmalı koltuk sistemiyle de soğuk zamanlarda üşümemenizi sağlayacak.

2021 Yeni Genesis GV80 Fiyatı

2021 Genesis GV80 otomobilinin rahatlığından farklı olarak son teknolojileri de bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Genesis CarPay, ödeme sistemini destekler. Güncel teknolojilere ayak uyduran bu araç, akıllı telefon destekli özelliği ile sürücülerin araçlarını uzaktan kontrol etmelerini sağlıyor.

Genesis GV80, bulundurduğu güvenlik sistemleri ile trafikte hem yayaların hem sürücülerin güvenliğini sağlayacak. Yapay zeka tabanlı akıllı navigasyon sistemine sahip araç, otonom sürüş uygulamasına yardımcı olmaktadır. 2021 Genesis GV80 modelinin içerisinde bulunan ileri teknoloji çarpışmadan kaçınma yardımı, herhangi bir kaza anında aracı anında durdurabilir. Bir diğer özellik ise aracın kör noktalarını görmenizi sağlayan monitörlerdir. O bölgelerde bulunan kameralar sayesinde kimseye zarar vermeden veya aracınıza zarar gelmeden aracınızı rahat bir şekilde sürebileceksiniz. Arka tarafta yer alan radarlar, aracın bir nesneye çarpmasını önler. Sürücünün güvenliği için sürücünün sürüş durumunu tespit eder. Eğer sürüş sırasında sürücünün yorgun olduğu anlaşılır ise otomobil tarafından sürücüye uyarı gönderilir. Ön kısımda içerdiği hava yastıkları ile de sürücülerin kaza anında hasar almasını önler.

2021 Yeni Genesis GV80 Kokpiti

Çeşitli tasarımları bulunan 2021 model Genesis GV80 otomobili geniş bir ızgara, yüksek taban, geniş bir iç mekan, modern görünüm, son teknoloji yazılım ve donanımlar gibi çeşitli özellikleri ile müşterilerinin karşısına çıkacak. Diğer öne çıkan özellikler arasında; 19 ila 22 inç arasında jantlar, 14.5 inçlik geniş multimedya ekranı, ahşap trimler, deri koltuklar, 10 hava yastığı gibi özellikler bulunuyor.

Teknik anlamda baktığımızda aracın kalbinde 3.0 litrelik 6 silindirli motor bulunuyor ve 278 ps güç sunuyor. Bu motorun dışında iki farklı turbo benzinli ünite de ilerleyen zamanda satışa sunulacak.

Yeni Genesis GV80 hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın fiyat bilgisi açıklandığı zaman ek güncelleme yapacağım. Söz sırası fotoğraflarda…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git