Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Genesis GV70 Özellikleri ile Tanıtıldı

Güney Kore’nin premium sınıfta parlayan yıldızı Genesis, etrafına ışık saçmaya devam ediyor. G ve GV serisi ile lüks otomobil dünyasında söz edinen bu markanın son araçlarından birisi yeni Genesis GV70 oldu. Lüks crossover SUV sınıfında üretilen bu aracın ilk bilgileri paylaşıldı. Gelin birlikte bu aracı tanıyalım.


2021 Yeni Genesis GV70 Özellikleri

2021 yeni Genesis GV70 modelinin bulunduğu sınıfta rakip olarak Audi Q5, BMW X3, Mercedes-Benz GLC, Porsche Macan, Jaguar F-Pace, Infiniti QX50, Lexus RX gibi çok iddialı araçlar bulunuyor.

2021 yeni Genesis GV70‘in henüz teknik verileri açıklanmamış olsa da gerek tasarım gerek donanım olarak sınıfının yeterliliklerini karşılayacak kimliğe sahip.

2021 Yeni Genesis GV70 Kokpiti

Yeni Genesis GV70’te 21 inçlik G-Matrix jantlar, ısıtmalı ve soğutmalı deri koltuklar, dijital gösterge paneli, geniş dokunmatik multimedya ekranı, güncel ADAS özellikleri ve birçok premium donanımlar sunuluyor.

2021 Yeni Genesis GV70‘in ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Fakat ilk etapta kendi ülkesinden sonra ABD pazarında satışa sunulacak. Ardından Avrupa pazarında satışa çıkması bekleniyor. Sırada fotoğraflar var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git