Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Ford Ranger Tremor Özellikleri ile Tanıtıldı

Müşterilerden gelen yoğun istek üzerine, Ranger serisinin çekiş gücü ve yükleme kapasitesinden ödün vermeden daha çevik ve zorlu şartlarda daha güçlü performans sergileyen Ford Ranger Tremor 2021 yılında yollarda olacak.

2021 Yeni Ford Ranger Tremor Özellikleri

Yeni Tremor; yerden yüksekliği arttırılmış, off road süspansiyonları ile donatılmış ve agresif kavrayıcı lastikleri ile yeni bir off road deneyimi yaşatacak. Açıklamasında bulunan Ford pazarlama müdürü Chad Callander aracın teknik özelliklerini şu şekilde özetledi;

32 inç’lik yeni, tüm yeryüzü şekillerine uygun Continental lastikleri ile 17 inç’lik manyetik boyalı jantlarla birleşen, Ford Ranger Tremor’un yerden yüksekliği, 9.7 inç seviyelerine getirilmiş.

2021 Yeni Ford Ranger Tremor Fotoğrafları

30.9 derece yaklaşma açısı, 25.5 derece uzaklama açısı ile off road ölçülerinde, SuperCrew 4×4 modeline göre yeni yaklaşımlar sergiliyor. Ön süspansiyonların 6.5 inç ve arka süspansiyonların 8.1 inç’lik hareket kabiliyeti kullanıcıların Tremor’u her türlü zorlu şartlarda deneyimleyebileceği anlamına geliyor.

Tremor; 2.3 litre, kendini kanıtlamış, 270 beygir güç üreten bir motorla piyasaya giriş yapıyor. Motoru, 10 ileri otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemi destekliyor.

648 kg’lık bir yükleme kapasitesine sahip Tremor; çadır, bisiklet, bot gibi aksesuarları kolayca taşıyabiliyor. Aynı zamanda 3500 kg’a kadar bir çekiş gücüne sahip.

2021 Yeni Ford Ranger Tremor Kokpiti

İç ve dış tasarımlarda da revizyona gidilen Ranger Tremor’da, ızgara şeklinde siyah barlar, burun kısmında ön plana çıkarken, opsiyonel kaput ve gövde markalamaları ile kişiselleştirilebilen bir yapıya da sahip oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git