Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Ford Mustang Mach 1 Özellikleri Açıklandı

Spor arabaların en sevilen firmalarından biri olan Mustang, yeni arabasının dünya prömiyerini yaptı. Çok güçlü motoru ve kendine has, karakteristik görüntüsüyle dikkat çeken yeni araç, spor araba sevenlerin ve hız tutkunlarının 1 numarası olmaya şimdiden aday. 2021 yeni Ford Mustang Mach 1 özellikleri açıklandı ve firmanın belki de en çok güvendiği arabalardan biri olarak dikkat çekiyor. Aracı küresel bir otomobil haline getirmek istediklerini söyleyen Mustang işletme görevlisi, aracın kendi yüzlerinde bile bir gülümseme yarattığını söyledi.


2021 Ford Mustang Mach 1

Aracın 5.0 litrelik V8 motoru, araca büyük bir güç veriyor. 480 beygir 569 nm tork gücüne sahip olan bu kuvvetli motorun torku 4.600 rpm’e sahip. Ayrıca bu kadar güçlü bir motora güçlü bir soğutma sistemi gerektiğinin farkında olan Mustang mühendisleri, Mach 1 motoruna yağ filtresi adaptörü ve motor yağı soğutucusu ekleyerek soğutma kapasitesini yüzde 50 arttırmışlar. Standart olarak 6 vitesli manuel şanzımanla gelen yeni Mustang Mach 1, aynı zamanda standart 19 inç “Kararmış Boyalı” alüminyum jantları ile sürücüsüne teslim edilir.

2021 Yeni Ford Mustang Mach 1 Fotoğrafları

Sınırlı sayıda üretilen Ford Mustang Mach 1, 2021 yılının Bahar aylarında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da otomobil bayilerinde yerini alacak. Tamamen farklı bir dizayna sahip olan bu yeni araç, sadece gücü ve hızıyla değil; teknolojisiyle de ön plana çıkıyor. İçi deri kaplamalı olan bu şık araçta 12.3 inçlik bir LCD gösterge paneli bulunuyor. Pek çok farklı dış renk seçeneği ile bayilerde yerini alacak olan Mach 1; Fighter Jet Grey, İkonik Gümüş, Gölge Siyahı, Oxford Beyazı, Hız Mavisi, Twister Portakal, Yarış Kırmızısı ve Kavrayıcı Sarı gibi renk seçenekleriyle tamamen zevkinize göre tasarlanmış olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git