Oto Kokpit

2021 Yeni Fiat Panda Özellikleri ile Tanıtıldı

Fiat’ın mütevazi ve sevimli modeli Panda, yenilendi. Mild Hibrit motor seçeneğiyle lanse edilen 2021 yeni Fiat Panda, temel donanımlarıyla şehir içinde kullanım sorunu yaşamak istemeyen ve büyük teknolojik özellikler beklemeyen kullanıcılara hitap ediyor. İşte detaylar…


2021 Yeni Fiat Panda Özellikleri

Fiat Panda, İtalyan markanın 1980 yılından beri ürettiği ikonik modellerinden birisidir. 2011 yılından beri dördüncü jenerasyonu ile yollarda olan “Panda”, Fiat’ın “500” ile birlikte İtalya’da 8 yıldır en çok satan modellerinden olma özelliği taşıyor. Yollarda 40 yılını deviren bu araç küçük değişimlerle varlığını sürdürüyor.

Yenilenen Fiat Panda, 4×2 ve 4×4 çekiş gücüyle geliyor ve Hibrit, Benzinli, CNG ve LPG yakıt türleriyle tercih edilebilecek. Bu üniteler arasında hibrit öne çıkıyor. Mild Hibrit motorun detaylarına bakalım. 1.0 litrelik 3 silindirli atmosferik benzinli motora entegre edilmiş 11 amperlik lityum bataryalı ve 3.6 kw güç sağlayan bu hafif hibrit ünite, yenilenen Fiat Panda için benzinli motorla birleşerek toplamda 70 PS güç sunuyor. Tabi bu güç kısıtlı alanlarda kullanılıyor. Özellikle şehir içi kalkışlar ve dur-kalklarda ekonomi sağlamaya yarıyor. Bu arada hibrit motor, yeni 6 ileri manuel şanzımanla sunuluyor.

2021 Yeni Fiat Panda

2021 Fiat Panda‘nın donanımlarına baktığımızda ise;
standart olarak yeni 15 inçlik Life jantlar,
Panda Sport ile iki renkli yeni 16 inçlik jantlar,
7 inçlik dokunmatik ekran multimedya ekranı,
Apple CarPlay ve Android Auto desteği,
iki renkli koltuklar,
dijital klima gibi özellikler bulunuyor.

2021 Yeni Fiat Panda Kokpiti

2021 yeni Fiat Panda hakkında temel bilgileri aktardık. Aracın ülkemizde satışına başlandığı zaman ek güncelleme yapacağız. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }