Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Dodge Durango Özellikleri İle Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Otomobil piyasası için önemli araçlardan biri olacağı şimdiden kesin olan yeni Dodge Durango serisi, otomobil severlerde önemli bir heyecan yaratmış durumda. SUV araç sevenleri hem gücü hem de sportifliği ile kendisine hayran bırakacak 2021 yeni Dodge Durango özellikleri ile tanıtıldı. Bu yeni serideki araçların tümü neredeyse her ihtiyaca uygun motor seçenekleri ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sunulan motor seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

2021 Yeni Dodge Durango Özellikleri

  • 392 inç küp HEMI V-8 motor, 475 beygir gücüne sahip ve 470 Nm tork üretiyor. Ayrıca 4 tona kadar da çekiş gücü olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu özelliklere sahip motorun yer aldığı yeni Dodge Durango ile 100 km/s hıza 4.4 saniyede ulaşabiliyorsunuz.
  • 7 litrelik HEMI V-8 motor, 360 beygir gücünde ve 390 Nm tork üretiyor. Yaklaşık 3.5 tona kadar çekiş gücüne sahip olan bu araç, Yakıt Tasarrufu Teknolojisi ile daha masrafsız olmanızı sağlıyor.
  • 6 litrelik Pentastar V-6 motor, 295 beygir gücüne sahip ve 260 Nm değerinde tork üretebiliyor. V-6 motor sınıfının en iyi çekme kapasitesi olarak öne çıkan yaklaşık 3 tonluk çekme kapasitesi de bu şekilde donatılan yeni Durango’yu bir adım öne çıkartıyor.

2021 Yeni Dodge Durango Kokpiti

Ayrıca yeni Dodge Durango R / T’de bulunan Tow N Go Paketi ile sınıfının en iyisi olan 4 tona kadar çekiş gücünün yanı sıra V-8 motoru ile birlikte 145 km/s saatlik bir azami hıza ulaşmanızı da sağlıyor.

Yeni Dodge Durango araçlarından olan Durango GT, R / T, Citadel, SRT 392 ve SRT Hellcat araçlarındaki teknolojik yeniliklere bakacak olursak; araçların tümünde her biri ön koltukların arkasında bulunan ikişer adet 9 inçlik Blu-ray video eğlence sistemi bulunmaktadır. Her yolcu rahatlıkla kendi ekranında eğlenceli anlar geçirebilir. Araçların deri döşemeleri, konsolda bulunan multimedya ekranları gibi özellikler yolculuklarınız sırasında sıkılmamanızı sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git