Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Chevrolet Tahoe Özellikleri İle Tanıtıldı

Son günlerde Chevrolet tarafından tanımı yapılmış olan ve 2021 yılında kullanıma sunulacağı duyurulan Tahoe, bağımsız arka süspansiyon sistemine sahip gelişmiş bir yapıdadır. Araç, önceki modeline göre 6.7 inç daha uzun olacakken, dingil mesafesi de 4.9 inç daha uzundur. Taşıma kapasitesi arttırılmış olan ve yeni sürüş imkânıyla beraber 2021 Chevrolet Tahoe, kullanıcılara daha rahat sürüş sağlamaktadır.

2021 Yeni Chevrolet Tahoe Özellikleri

Yeni Chevrolet Tahoe’de farklı seçenekler mevcut. Araç, isteğe göre 277 beygir gücüne ve 3.0 Duramax turbo dizel motor seçeneklerine sahip olabilecektir. Buna karşılık araçta standart olarak gelmekte olan 5.3 litre hacme sahip olan V8 motor, 355 beygir gücüne sahip olacaktır. Aracın son seçeneği ise, 420 beygir gücü ve 6.2 litre hacme sahip olan V8 motoru içerisinde bulunduracak.

2021 Yeni Chevrolet Tahoe Fotoğrafları

2021 Chevrolet Tahoe İç Mekân Özellikleri

Yeni nesil Chevrolet Tahoe 7 koltuğa sahip olup, bagaj miktarı da gelişmiş özelliklere sahiptir.  Aracın üçüncü sıra koltukları arkasında olan bagaj hacmi, yüzde 66 oranında arttırılarak, araçta 2. Sıra koltuklar kaydırılabilir özellikte yapılmıştır. Bu sayede 3. Sıra koltuklara yapılacak iniş ve binişler daha rahat bir şekilde yapılacaktır.

2021 Yeni Chevrolet Tahoe İçi

Tahoe’de hem ikinci, hem de üçüncü sıra koltuklar rahat katlanabilen bir özelliğe sahip olmaktadır. Böylece yükleme zemini de önceki modellere göre daha düz ve alçak bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Tahoe’de böylece yükleme ve indirme esnasında büyük bir kolaylık elde edilecektir.

Tahoe, iç tasarımında da oldukça gelişmiş özelliklerle beraber sunulmaktadır. Araçta toplam 5 adede kadar ekran sunulmakta olup, bunlar arasında dijital gösterge paneli, 15 inç head-up-display ve 12,6 inç LCD ekranlar da mevcuttur.Böylece yeni Tahoe, teknoloji ve tasarımı birleştirerek sürücülere sunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git