Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Chevrolet Equinox Özellikleri ile Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Sportif ve güncellenmiş bir görünüme sahip 2021 yeni Chevrolet Equinox özellikleri ile birlikte tanıtıldı. Güvenliğinizi düşünen model, şerit değiştirme uyarısı, kör bölge uyarısı, ön ve arka park yardımı, otomatik fren özelliği gibi birçok sistemi kendisine ekliyor. Kaliteli bir kaplamaya sahip aracın içerisinde multimedya sistemi, bardak tutucu, fonksiyonel direksiyon simidi gibi birçok özellik bulunuyor.

2021 Yeni Chevrolet Equinox Teknik Özellikleri

Birkaç süsleme, güncellenmiş bir model ve sportif tasarıma sahip 2021 Chevrolet Equinox, 1.5 litre ve 2.0 litre turbo motorlara sahiptir. 6 ve 9 otomatik vites içermektedir. AWD mevcut olan modelde stabil bir sürüş sergilerken performansı üst seviye hissedeceksiniz. 2021 model Chevrolet Equinox, sizin güvenliğinizi de düşünürken çevrenizdeki yayaların dahi daha güvenli bir şekilde olmasını sağlıyor. Lane kalkış uyarısı sistemi bulunan araç, arka görüş kamerası ve mesafe göstergesine de sahiptir. Acil durumlarda otomatik olarak frenleme özelliğine sahip araç hayat kurtarıcı olurken eğer önünüzde bir yaya var ise aracınız aniden dengeli fren yapmaktadır. İleri çarpışma uyarısı bulunan araç, çarpışmalara karşı güvenlik sistemleri içermektedir. Yüksek çözünürlüklü görüşe sahip kamera sistemi ile donatılmış araç, daha güvenli bir sürüş yapmanızı sağlayacak. Ön ve arka park yardımı ile çok profesyonel olmasanız bile aracınızı park ederken zorlanmayacaksınız. Şerit değiştirme uyarısı ile eğer şeritin dışına çıkarsanız aracınız size uyarı gönderecektir. Bu sayede bir kaza önlenmiş olacaktır. 2021 model Chevrolet Equinox modelinde yan kör bölge uyarısı, arka çapraz trafik uyarısı, güvenli ikaz koltuğu, hız sabitleyici gibi birçok özelliği bulunmaktadır.

2021 Yeni Chevrolet Equinox Kokpiti

Yeniden tasarlanan ön ve arka kaplamalara sahip 2021 model Chevrolet Equinox, size modernliği yaşatırken yeni led farlar ve siyah parlak ızgara ile yolcuların ilgisini çekeceksiniz. Otomatik vitese sahip araç, göz alıcı kırmızı dikişlere ve siyah gri karışımı bir deri koltuğa sahiptir. Multimedya sistemi, bardak tutucu, fonksiyonel kapı ve direksiyon simidi gibi daha birçok özelliği bulunan aracın tasarımı özel bir şekilde yapılmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git