Sürücü Kursları Rehberi

2021 Yeni Buick Envision Özellikleri ile Tanıtıldı

Amerika’nın en köklü otomobil markası olan Buick, sevenlerini şaşırtmayı ve mutlu etmeyi tekrardan başardı çünkü 2021 yeni Buick Envision özellikleri ile tanıtıldı. Buick, tanıttığı yeni otomobili 2021 Buick Envision ile SUV ailesine yeni ve gösterişli bir otomobil eklemiş oldu. Küçük ve pek çok özelliği bir arada barındıran kompakt SUV araçları sevenler için hayranlık uyandıran model olacak.

2021 Yeni Buick Envision

Araç, barındırdığı standart güvenlik sistemleriyle 2021 yılının başlarında piyasaya sürülmüş olacak. Yeni Buick’te bulunan Otomatik Frenleme Sistemi ve Ön Çarpışma Önleyici Sistemi, sürücüye son derece güvenli bir deneyim sunacak. Ayrıca araçta bulunan Çarpışma Uyarı Sistemi, aracınızın güzergahında bulunan, yavaşlamış veya durmuş nesneleri veya araçları size önceden bildirecek. Bu sistemlerin yanı sıra Buick’in yeni aracında bulunan Arka Park Yardımı ve HD Arka Görüş Kamerası sayesinde sorunsuz ve güvenli bir şekilde aracınızı park edebileceksiniz.

2021 Yeni Buick Envision Donanımları

SUV araç sevenlerin araçlarında görmek isteyecekleri güvenlik ve yardımcı teknoloji sistemleri de 2021 Buick Envision’da yer alacak. Geliştirilmiş Otomatik Park Yardımı, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Yan Kör Bölge Uyarısı ile Şerit Değiştirme Uyarısı gibi sistemler, bu yeni aracı daha güvenli ve konforlu hale getiren sistemler olacak.

2021’in ilk aylarında piyasaya sunulacak olan bu araçla birlikte bir ilk de otomobil severler ile buluşacak. Araçta ilk kez yer alacak olan 10 inçlik dokunmatik bilgi-eğlence ekranı sayesinde sürücüler rahatlıkla pek çok uygulamaya erişebilecekler. Spotify, Pandora veya Fox Sports gibi uygulamalar bunlardan sadece bazıları.

2021 Buick Envision, hem güvenli ve konforlu bir SUV araç sınıfı üyesi hem de son derece güçlü bir araç olarak piyasaya sürülecek. Araçta yer alan 2.0 litrelik ve 4 silindirli turbo motor ile dokuz vitesli şanzıman sürücüsüne güçlü deneyimler yaşatacak. Sırada aracın fotoğrafları var.

2021 Yeni Buick Envision Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git