Oto Kokpit

355 Beygirlik 2021 Yeni Acura TLX Type S Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Acura tarihinin 10 yıldan fazla bir süredir ilk kez en iyi performanslı sedanı olarak öne çıkan Acura TLX Type S lansmanı gerçekleşti. Acura’ya özel 355 beygir gücünde turbo şarjlı 3.0 litrelik motor olan Type S ile desteklenen bu otomobil, özel ayarlanmış çift salıncaklı ön ve arka süspansiyona sahiptir.


2021 Yeni Acura TLX Type S Özellikleri

Yeni Acura TLX Type S Dış Özellikleri
motor hava akışını yüzde 10 artıran özel bir açık yüzeyli Elmas Pentagon ızgarası ile dikkat çeken Yeni Acura TLX Type S sportif görünüme sahiptir. Type S ayrıca, karanlık temaya daha iyi uyan karartmalı farlara sahiptir. Arka taraftan baktığımızda ise aktif egzoz sistemini içeren büyük dörtlü egzoz kaplamaları mevcuttur. Her iki donanım paketinde de 20 inçlik jant seçeneği ile gelen bu otomobil agresif görünüm avantajı sunar.

2021 Yeni Acura TLX Type S

Yeni Acura TLX Type S İç Özellikleri
Özel Tip S özellikleri arasında elektrikli ayarlanabilir minderlere sahip 16 yöne ayarlanabilen elektrikli ön koltuklar ile konforlu kullanım avantajı sunar. Type S ayrıca belirgin bir Type S logosuna sahip NSX’ten ilham alan düz tabanlı bir direksiyon simidine, kapılar ve ön panelde otantik alüminyum kaplamaya sahiptir.

2021 Yeni Acura TLX Type S Motoru

Yeni Acura TLX Type S Motor Özellikleri
Tamamen yeni, 24 valfli, doğrudan enjeksiyonlu DOHC 3.0 litre ve 15.1 psi’ye kadar güç sağlayan tek bir çift kaydırmalı turboşarj motora sahiptir. Benzersiz motor bloğuna sahip Type S, 3.0 litrelik motorun artan krank sertliği için 6 civatalı sinterlenmiş strok ile güçlendirilmiştir. Type S, 3.5 litrelik V6 ile ikinci bir motor seçeneği ile piyasada yer alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.