Oto Kokpit

2021 Mazda MX-5 Sport Venture Fiyatı ve Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

2021 Mazda MX-5 serisi, sınırlı sayıda üretilen Sport Venture’un lansmanı ile geliştirildi. Mazda MX-5 Sport Venture şık tasarımı ve güçlü motor özellikleriyle öne çıkıyor.

2021 Mazda MX-5 Sport Venture Özellikleri

Mazda MX-5 Sport Venture Dış Özellikleri
Mazda MX-5 Sport Venture dış tasarımında da bir önceki nesilden farklı olarak Deep Crystal Blue Mika boyası içeren göze çarpan bir tasarıma sahip. 16 inç parlak alaşım jantlar gibi Derin Kristal Mavisi boyayı agresif bir görünüm kazandırıyor.

Mazda MX-5 Sport Venture İç Özellikleri
Hafif taşlı nappa deri ve gümüş rulo kasnak kaplamaları ile çok konforlu ve sportif bir iç tasarıma sahip Mazda MX-5 Sport Venture kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Tüm donanım seçeneklerinde, MX-5 artık standart olarak kablosuz Apple CarPlay özelliğine sahipken, bordo derisinin yerini alan Hafif taşlı Nappa Deri ile konfor ve keyfi aynı anda hissetmenizi sağlıyor.

2021 Mazda MX-5 Sport Venture Kokpiti

Mazda MX-5 Sport Venture Motor Özellikleri
Sportif özellikleri ile öne çıkan araç, daha önce olduğu gibi, seride SE-L, Sport, Sport Tech ve GT Sport Tech trim seviyeleri ve 132ps 1.5 litre ve 184ps 2.0-litre Skyactiv-G motor seçenekleri bulunuyor. R-Sport, aynı zamanda 132ps 1.5-litre ve özellikleri ile de destekleniyor.

2021 Mazda MX-5 Sport Venture Motoru

Mazda MX-5 Sport Venture Fiyatı
Mazda MX-5 Sport Venture lansman fiyatı belli oldu. 1.5 litrelik 132 ps Sport Convertible’ı temel alan motor seçeneğinde 27.615 sterlin gibi bir fiyat söz konusu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.