Oto Kokpit

2021 GMC Yukon Denali Özellikleri ile Tanıtıldı

GMC, arazilerin vazgeçilmez son teknoloji aracı olarak yeni Yukon Denali modelini tanıttı. 2021 GMC Yukon Denali, müşterilerinin en çok değer verdiklerini sunarak birçok özelliği araca ekliyor. Yepyeni bir iç tasarıma sahip olan bu araç olağanüstü sürüş konforu ile kendi sınıfında iddiasını sürdürmeye devam edecek. İşte detaylar…

2021 GMC Yukon Denali Teknik Özellikleri

Geniş bir ızgaraya sahip yüksek tabanlı 2021 GMC Yukon Denali, modern görünümü ile sizi üzerinize çekiyor. Üst kısmında yer alan sistem ile de büyük eşyaları aracınız ile taşıyabiliyorsunuz. Geniş ve ferah bir iç mekana sahip otomobil, dijital ekranları ve kaliteli tasarımı ile sizlere konforu sunuyor.

Birçok teknik özelliğe sahip yeni GMC Yukon Denali, zorlu arazi koşulları için gövdenin en fazla 50 cm yükseltilmesini sağlar. Araçta yer alan çeşitli kameralar, sürücünün farkındalığını artırarak kaza yapmasını önler. İçerisinde bulunan 15 inç çapraz çok renkli Head-Up Display özelliği hız, navigasyon, güvenlik gibi birçok veriyi ekrana yansıtır. 420 beygir gücü sunan 2021 model GMC Yukon Denali, dinamik yakıt yönetimine sahip 6.2 litrelik V8 motorla geliyor ve 10 ileri şanzımanla alınabilecek.

2021 GMC Yukon Denali

En üstün otomotiv teknolojilerini barındıran 2021 GMC Yukon Denali ile beraber iki hızlı transfer kutusu, 20 inç Goodyear lastikleri, arazi modu ile çekiş seçme sistemi, yokuş iniş kontrolü, alt tabanın kilit alanlarını koruyan kızak plakaları, özel deri koltuklar ve dikişler, Brandy desenli benzersiz Jet Black dahili renk teması, ısıtmalı direksiyon, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, ikinci sıra dış koltuklar gibi birçok özelliği sizlere sunuyor.

2021 GMC Yukon Denali Kokpiti

GMC Yukon, birçok ileri teknolojiye sahiptir. Tüm modellerde acil durumlarda veya kaza anında otomatik frenleme özelliği, HD görüş kamerası, yaya uyarısı gibi birçok teknoloji barındırmaktadır. Sürücülerin daha güvenli bir sürüş keyfi yaşaması için lastik basıncı, sıcaklık izleme, kör nokta uyarısı gibi birçok teknolojiyi barındıran GMC Yukon Denali, 5 kat daha güçlü bir işlem gücüne sahiptir. Araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Ülkemizde satışı olmayan bu aracın son olarak fotoğraflarına bakalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.