Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Bentley Continental GT Mulliner Convertible Özellikleri ile Tanıtıldı

Bentley markasının elinden çıkan son harikalardan bir tanesi olan yeni Bentley Continental GT Mulliner Convertible özellikleri ve tasarımı ile birlikte kullanıcılarından tam not aldı. Üstü açılabilen bir tasarıma sahip olan araç her iki durumun da muhteşem bir performans sunmayı başarıyor. Aracın yeni modelinde oldukça keskin hatların olduğu söylenebilir. Aks aralıkları eskisine göre biraz daha açılmış durumda.

2020 Yeni Bentley Continental GT Mulliner Convertible

Ön kısımda yer alan farlarda kesme kristal formundan esinlenilirken oldukça muhteşem bir görüntü ortaya çıkarılmış. Arka kısımdaki kırmızı LED farlar ise Bentley üreticileri tarafından yakut kırmızısı olarak tanımlanıyor. Otomobilin içerisinde ahşap ayrıntıların kullanımına devam edilirken insanların içerisinde kendisini daha huzurlu hissetmesi için çana sarf ediliyor. Araç tavanının kumaşında ise oldukça farklı seçenekler mevcut. Aracın tavanında 7 farklı renk seçeneği kullanıcılara sunuluyor.

2020 Yeni Bentley Continental GT Mulliner Convertible Fotoğrafları

Bentley Continental GT Mulliner Convertible Teknik Özellikleri

Muhteşem bir performans vaat eden araç karşımıza 6,0 litre W12 motor gücüyle çıkıyor. Otomatik şanzımanında ise tam 8 ileri vites var. Aracın gücü incelendiğinde 635 beygir gücü karşımıza çıkacak. Bu beygir gücü ile 900 Nm değerinde bir tork ortaya çıkıyor. Bu muhteşem etmenler kullanış aşamasında harika bir hissiyat yaşamanız için yeterli.

Aracın maksimum hızı 333 km/s olarak belirtilirken herkes için yeterli bir seviye. 0’dan 100 km/s hıza ulaşmak için geçmesi gereken süre ise yalnızca 3,8 saniye. Üretici firma aracın yakıt tüketimi hakkındaki bilgileri de açıklarken bu değerlerin şehir içerisinde 17.2 litre, şehir dışında ise 9,4 litre olduğu görülüyor. Tüm bu özellikleri anlamak ve hissetmek için okumak yerine aracı denemek çok daha doğru bir tercih. Markanın sunduğu harika his sizi kendisine âşık edecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git