Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

2020 Cadillac CT4 Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Cadillac D segmentindeki CT4 serisine yeni versiyonlar eklemeye devam ediyor. Piyasaya yeni sürülen ve dikkatleri üzerine çeken 2020 Cadillac CT4 modelini ve özelliklerini hep birlikte inceleyelim. Bir kere Cadillac CT4 çok daha spor bir kimlikle karşımıza çıkıyor. Araç bir önceki modeline göre daha sert ve keskin hatlara sahip gözüküyor.

2020 Cadillac CT4 Teknik Özellikleri

Aracın arka tarafında ise; bagaj üstü spoiler, Brembo ön frenler, dört çıkışlı egzoz ve 18 inçlik jantlar gibi farklılıklar dikkatimizi çekiyor. Yaşam alanında yani içinde ise biraz daha standart olan ögelere yer verilmiş. Ancak bu araçta tüm dikkatleri üzerine çeken canavar kaputun altında bulunuyor. Cadillac CT4 Premium Luxury modelinde kaputunun altında sizleri bekleyen 2.7 turbo benzinli bir motor yer alıyor. Bu motor araca 320 beygir ve 471 Nm tork gibi muazzam bir güç üretiyor. Araçta şanzıman seçeneği olarak sadece otomatik 10 ileri şanzımana yer verilmiş. Aracın yine arka kısmında sınırlı kilitli diferansiyel yer alıyor.

2020 Cadillac CT4 Donanımları

Arkadan itişli ya da 4 çekişli olarak piyasaya sürülen 2020 yeni Cadillac CT4’te ayrıca Cadillac serilerinde adaptif hız sabitleme olarak geçen Super Cruise sistemi de bulunuyor. Aracı daha henüz performans verileri açıklanmadı. Bu yüzden rakipleri ile arasında bir karşılaştırmada bulunamıyoruz. Bizim tahminlerimize göre aracın Avrupa’da ki muhtemel rakipleri Audi S4, Mercedes AMG C43 ve BMV 340i modelleri olacak gibi duruyor.

2020 Cadillac CT4 Kokpiti

Anahtarsız giriş, çift bölgeli iklim kontrolü, deri direksiyon simidi, ses sistemi ve LED iç aydınlatma gibi özellikler bütün modellerinde yer alacak.  Premium Luxury modelinde ise bunlara ek olarak deri koltuklara yer verilecek. Spor modellerinde ise biraz daha şık tasarımlara yer veriliyor. Ancak henüz fiyatlandırma hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. yunus kent dedi ki:

    nerde o eski klasik cadillaclar