Sürücü Kursları Rehberi

2020 Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner Özellikleri ile Tanıtıldı

Dünyanın sayılı lüks otomobillerinden birisi olan 2020 Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner, öne çıkan detayları ile birlikte tüm dünyaya duyuruldu. Mulliner imzasını taşıyan otomobilin adı, bu yıl 60. yılını kutlayan efsanevi 6.75 litrelik motorlardan ilham alıyor.

2020 Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner Fotoğrafları

Eşsiz bir tasarıma sahip sınırlı sayıda üretilecek olan 2020 model Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner, lüks görünümü ile müşterilerin ilgisini çekiyor. İç mekanda ise modern bir görünüm, gümüş kaplama ve deri koltuklar yer alıyor. Vites kolu çevresi, araç göstergesi, direksiyon gibi bölgelerde yer alan teknolojiler aracın daha güzel kullanılmasını sağlayacak. Parlak bir görünüme sahip araç, konforu ile de size keyifli bir sürüş sunuyor.

2020 Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner Kokpiti

Nostaljik bir tasarıma sahip aracın farları ve arka lambaları krom kaplamadır. Aracın ön kısmındaki radyatör ızgarası koyu renge boyanırken 21 inçlik 5 kolluk lastikler benzersiz şekilde işlenmiş kaplamaya sahiptir. Motor kaputunun altında yer alan motor emme manifoldu, diğer araçlardaki gibi geleneksel bir şekilde gümüş rengi yerine siyah renge boyanmıştır. Kaliteli el sanatları içeren Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner, ultra lüks görünümü ile müşterileri kendisine çekiyor. Birçok detaya sahip araç, 4 tek ton gizleme, koltuk boruları, orta konsolun etrafında aksan gizlemesi, vurgu rengi gösterimi, kabin içindeki gümüş aksan ekler, delikli deriden koltuklara ve kapı eklerine kadar detaylı bir tasarım sizinle buluşuyor. Orta konsol yığını, arka kabin konsoluyla beraber gümüş konstrüksiyon kaplama ile kaplanarak size farklı bir görünüm sunacak. Ön konsolda yer alan eşsiz bir metal hatıra plakası yer almaktadır. Korkuluklar parlak Grand Black ile kaplanmaktadır. Aracın havalandırma kontrolleri, motor yağı kapağının daha küçük bir versiyonunun tasarımı ile değiştirildi. Araçta bulunan logo, LED karşılama lambaları ile yansıtılacaktır. Araç içerisinde göstergeler yer almaktadır.

2020 Bentley Mulsanne 6.75 Edition by Mulliner Motoru

530 beygir 1100 nm tork güç üreten 6.75 litrelik V8 motora sahip bu araç hakkında aktaracaklarımız bu kadarla sınırlı kalıyor. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git