Sürücü Kursları Rehberi

2018 Yeni Citroen e-Mehari Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

Citroen’ in 2018 Yeni E-Mehari modeli, tamamen elektrikli motor gücünün tasarımındaki yansımasını öne çıkartan dört kişilik cabriolet yapısı hem tasarım hem de ekipman çeşitliliği açısından çok daha ileri bir nesil atılımı gerçekleştirerek, sürücüye ve yolculara daha fazla konfor ve daha geniş fonksiyonellik sunuyor. Tamamı ile daha sportif ve aynı zamanda da daha fazla bir aile arabası formu kazanan tasarımı ile dikkat çeken Yeni Citroen E Mehari özellikle ‘Kolay Giriş’ fonksiyonu ile arka kısımdaki koltuklara erişimin daha pratik bir hale gelmesine yardımcı olurken, gövde renginde tercih edilen döşeme ve yeni koltukları gösteren gösterge tablosu daha etkileyici bir modern etkinin aracın iç mekanında ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

2018 Yeni Citroen e-Mehari

Geçen yıl tanıtımı gerçekleştirilen ve sınırlı üretim versiyonunun özellikleri ile donatılan 2018 Citroen E Mehari şık ve kendisine özgü tasarımı ile otomobil piyasası içerisinde fark teşkil ediyor. Citroen tarafından geliştirilmiş olan tamamen elektrikli modellerden birisi olan E Mehari, Fransa merkezli dünyada ünlü moda şirketi Courreges ile gerçekleştirdiği ortaklığı ile Citroen tarafından piyasaya sürülmüş olan versiyonuna yeni güncellemeler ilave ederek, piyasa sunuldu. Ayrıca yeni versiyon güncellemeleri ile birlikte aracın en yüksek seviyede iç mekan yapısı bulunuyor. Bu şekilde daha yüksek kalite standartlarını yakalayan E Mehari’ nin geniş fonksiyonellik ve yüksek konfor standartları açısından önemli bir yol kat edilmiş.

2018 Yeni Citroen e-Mehari Teknik Özellikleri

Gelişen otomobil teknolojisinin en önemli faktörlerinden birisi olan elektrikli motor sistemleri konusunda devrim yaratan bir yeniliğe sahip olan 2018 Citroen E Mehari tamamen elektrikli bir motor ile piyasaya sunuluyor. 68 HP güç üretimi gerçekleştirdiği gibi, tam dolu şarjı ile 200 km kadar bir mesafe alabiliyor. Ayrıca aracın bu şekilde 110 km/s hızı yakalaması mümkün oluyor. 16A soket yolu ile şarjı uygulanabilen E Mehari’ nin şarj olma süresi ise 8 saattir. Bu süre içerisinde aracın tüm bataryaları tamamıyla dolabildiği gibi şarj uygulamalarında 10A soket yolunun kullanılması durumunda ise tam dolu şarj süresi 13 saate çıkıyor. Aynı zamanda da motor torkunda yaklaşık olarak % 20 seviyesinde bir artış yakalayarak, 3700 rpm devirde 140 Nm’ ye kadar çıkabilen daha fazla canlılık sayesinde motora önem veren sürücülere ‘0’ emisyon ve ‘0’ motor sesi keyfi sunuyor. Araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Hadi fotoğraflarına bakalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git