Oto Kokpit

Z-Performans 2018 Audi RS3 Sedan Modifiye Çalışması

Audi A3 ya da RS3 Sedan sahipleri bu içerik sizin için…
Eğer aracınıza modifiye yapmak isteyip güzel alternatifler arıyorsanız Z-Performans elinden çıkan bu Audi RS3 Sedan size güzel fikirler verebilir. Yazının devamına geçelim…


Z-Performans 2018 Audi RS3 Sedan

Audi RS3 Sedanı ya da daha efendi versiyonu A3 sedanı fabrikasyon versiyonu ile beğenmiyorsanız Z-Performans elinden çıkan bu araç dikkatinizi çekecektir. Z-Performans, Alman menşeli olup jant üretmektedir. Çok iddialı modelleri var ve bunlardan birisi de “ZP FORGED 5 Super Deep Concave” adlı versiyonu olup Audi RS3 Sedana çok yakışmış. Fakat bu tek başına gerçekleşmemiş. Lastik olarak 215/35 ZR19 ebatlı Hankook Ventus S1 lastikler kullanılmış ve son yılların modası sürüngen modu yakalamak içinde Accuair‘ın e-Level kontrollü havalı süspansiyon sistemi kullanılmış. Böylece o can alıcı görünüm elde edilmiş.

2018 Audi RS3 Sedan Modifiye

Z-Performans elinden çıkan 2018 Audi RS3 Sedan için yapılan modifiye çalışması kapsamında başka değişim yapılmamış. Zaten jant firmalarının uygulamaları genellikle sınırlı olur. Aracın genel özü fazlasıyla bozulmaz. Alman tuner da kendi alanında yapması gerekeni gerçekleştirip sadece görünümü değiştirmiş. Havalı süspansiyon konusunda da işin en iyi ürünlerinden birisini kullanmış. Olur da sizde denk aracınıza dokunuşlar yapmak isterseniz aşağıdaki görsellerde ki otomobili referans alabilirsiniz.

2018 Audi RS3 Sedan Jant Tavsiyesi

Audi RS3 Sedan Teknik Özellikleri
Motor: 2.5 lt 400 ps 480 nm tork (turbo benzinli)
Performans: 0-100 km/s: 4.1 saniye – Maksimum hız: 250 km/s
Boyut: Uzunluk / Yükseklik / Genişlik: 4479 mm / 1399 mm / 1802 mm

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }