Yeni Pick-Up 2020 Jeep Scrambler Geliyor

Jeep ailesinin efsanevi Pick-Up modeli Scrambler yeniden gün yüzüne çıkıyor. 2020 Jeep Scrambler olarak ay sonunda lanse edilecek araç casus kameralara da fotoğrafları yansıdı. İşte detaylar…


2020 Jeep Scrambler

1981 yılında yıllara çıkan CJ-8 dğer adıyla “Scrambler” tekrardan gün yüzüne çıkıyor. 2020 yeni Jeep Scrambler için birkaç casus fotoğrafları paylaşıldı. Akabinde küçük bir bilgilendirme sunumu da yapıldı.

Jeep ailesinin en özel modellerinden birisi olan ve Pick-Up kimliğini en farklı şekilde yansıtacak olan 2020 Jeep Scrambler modelinde yeni nesil güvenlik sistemleri, multimedya eğlence sistemleri, Apple CarPlay ve Android Auto desteği gibi donanımlar bulunacak. Fakat tasarımsal olarak güncel Wrangler ile bütünleşeceğini ön görülüyor.

2020 Jeep Scrambler Ne Zaman Çıkacak?

Kaput altına geçtiğimizde ise yeni Scrambler için 2.0 litre turbo benzinli 270 beygir güç, 3.6 litre V6 atmosferik benzinli 285 beygir güç ve 3.0 litre V6 turbo dizel motor seçeneklerinin olması bekleniyor.

28 Kasım’da Los Angeles otomobil fuarında tanıtılacak olan bu araç hakkında şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Araç tamamen gün yüzüne çıktığı zaman tekrardan karşınızda olacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git