Oto Kokpit

Yeni Lüks SUV 2022 Maserati Grecale Görüntülendi

Yeni Lüks SUV 2022 Maserati Grecale Görüntülendi

Maserati‘nin yeni SUV modeli “Grecale” geliyor. Coupe SUV sınıfında lüks olarak satışa çıkacak bu araç prototip haliyle testlerde görüntülendi. İşte detaylar…


2022 Maserati Grecale

2022 Maserati Grecale ailenin büyük SUV’u Levante’ye nazaran daha büyük farlarla gelecek olan bu aracın arkası bilindik Jaguar’ı andıran stoplara sahip. Öte yandan iri hatlar ve arkadaki dört egzoz çıkışları aracın güç anlamındaki ciddiyetini gösteriyor.

2022 Maserati Grecale Ne Zaman Çıkacak?

Henüz iç mekanına dair görselleri olmayan Maserati Grecale’nin yaşam alanında kaliteli deri döşeme koltuklar, kaliteli iç ambiyans aydınlatma, teknolojik donanımlar ve sportif detaylar kullanıcıyla buluşacağını tahmin ediyoruz.

2022 Maserati Grecale Ne Zaman?

2022 Maserati Grecale teknik detaylarına dair net bilgi yoktur. Fakat motor olarak iki litrelik 272 beygirlik dört silindirli turbo benzinli baz versiyonda sunulabilir. Ayrıca 500 beygir güç sunması beklenen 2.9 litrelik çift turbo beslemeli V6 motorunda Grecale de yer alması bekleniyor. Bu iki motor seçeneğinde sekiz ileri otomatik şanzımanın eşlik edeceği düşünülüyor. Ayrıca bu motorlara daha sonra hibrit veya elektrikli varyasyonlarda kullanıcıyla buluşturulabilir.

2022 Maserati Grecale hakkında şimdilik paylaşacaklarımız bu kadar. Araç tanıtıldığı zaman yeniden kaleme alacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.