Oto Kokpit

Yeni Kasa BMW M3’ün (G80) Maalesef Böyle Görünecek

Yeni Kasa BMW M3’ün (G80) Maalesef Böyle Görünecek

Yeni nesil 3 serisi ile tanışalı bir süre oldu. Fakat yeni kasa BMW M3 hala gün yüzüne çıkmadı. Net olmayan birçok fotoğrafı paylaşıldı. Özellikle ön yüzüne dair ortaya çıkan görseller BMW fanları başta olmak üzere bizleri de şaşırtmıştı ve üzmüştü. Maalesef paylaşılan o fotoğraflar kesinleşti. İşte detaylar…


Yeni Kasa BMW M3 (G80)

G80 koduyla yollara çıkması beklenen yeni kasa BMW M3 üzerinde yoğunlaşan gözlerden dolayı birçok fotoğrafı çekildi. Hem önü hemde arkası net bir şekilde görüntülenen yeni M3 açıkçası hayal kırıklığına uğrattı.

Tasarım konusu görecelidir. Fakat söz konusu fotoğraflar üzerinden BMW ciddi linç yemiş durumda. Güncel modellerindeki abartılı ızgara yapısını özellikle makyajlı 5 serisi ve 7 serisinde kullanan Bavyeralı, aynı uygulamayı M3 içinde yapacak.

Yeni Kasa BMW M3 (G80) Fotoğrafları

Yeni BMW M3 G80‘nin motoruna dair de bilgiler netleşmiş sayılır. X3 M ve X4 M modellerinde kullanılan 3.0 litrelik çift turbo benzinli motor standart olarak 480 ps güçle ve Competition paketle 510 ps güçle yeni M3’ün kalbinde yer alabilir.

Yeni Kasa BMW M3 (G80) Ne Zaman?

Yeni kasa BMW M3‘e dair şimdilik aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. Sizce yeni M3’ün casus kameralara yansıyan hali nasıl, beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorum kısmına belirtirseniz sevinirim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]