Oto Kokpit

Yeni İngiliz SUV’u Aston Martin DBX Geliyor

SUV dünyası her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Özellikle premium sınıfta ciddi rekabet yaşanıyor. Bu yarışa İngiliz üretici Aston Martin’de dahil olacak. Kamuflajlı şekilde ilk görselleri paylaşılan Aston Martin DBX ile lüks SUV dünyası bir üye daha kazanacak. İşte detaylar…


Yeni Aston Martin DBX

RolLs-Royce, Bentley, Mercedes, BMW, Audi, Jaguar gibi markaların SUV dünyasındaki varlığına şimdi de Aston Martin katılıyor. Bu zamana kadar spor otomobillerle karşımıza çıkan firma şimdi de SUV üretecek ve DBX ile önümüzdeki seneden itibaren adından çokça söz ettirecek.

2020 Aston Martin SUV

Aston Martin DBX hakkında şimdilik fazla bilgi sahibi değilim. Kamuflajlı görsellerden aracın ön hatları ortaya çıkıyor. Fakat genel hatlar, arka tasarım ve yaşam alanı henüz gün yüzüne çıkmadı. Motor seçenekleri de belli değil ama ailenin güncel benzinli motorları değerlendirilecektir.

Aston Martin DBX Ne Zaman Çıkacak?

Aston Martin Lagonda’nın da üretildiği St Athan fabrikasında üretilecek olan Aston Martin DBX, 2019 yılının son çeyreğinde gün yüzüne çıkacak. Şuan DBX hakkında aktaracaklarım bu kadar gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.