Oto Kokpit

Yeni Citroen Ami Buggy Türkiye Fiyatı Açıklandı

Yeni Citroen Ami Buggy Türkiye Fiyatı Açıklandı

Citroen’in sevimli minik ve elektrikli arabası Ami’nin yeni versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Citroen Ami Buggy, kapısız gövde yapısı ve maceracı kimliğiyle ülkemiz kullanıcısına sunuldu. Türkiye’de özellikle yaz turizminin etkili olduğu bölgelerde tercih edilebilecek bu elektrikli mini aracın önce fiyatına sonra da özelliklerine bakalım.


Yeni Citroen Ami Buggy Türkiye Fiyatı

Yeni Citroen Ami Buggy Türkiye Fiyatı ve Donanımları

Yeni Citroen Ami Buggy ülkemizde 399.000 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Araçta yer alan başlıca özellikler arasında;
led farlar ve sinyaller,
14 inçlik jantlar,
sürücü için koltuğu ayarlama kolu,
telefon tutacağı,
usb girişi,
3 bölmeli saklama alanı,
iki adet siyah paspas gibi temel özellikleri bulunuyor.

Yeni Citroen Ami Buggy Teknik Özellikleri

6 kw 8 beygir 60 nm torkluk elektrikli motora sahip olan Citroen Ami Buggy, 45 km/s maksimum hıza 10 saniye de ulaşıyor.

2410 mm uzunluk, 1360 mm genişlik, 1525 mm yükseklik ve 1728 mm aks aralığına sahip olan yeni Citroen Ami Buggy, 63 litre bagaj alanı imkanı sunarken 710 kg’a kadar maksimum taşıma kapasitesi sağlıyor.

Önde disk ve arkada ise kampana frenler bulunan bu minik araçta, 155/65 R14 ebatlı lastikler yer alıyor. 5.5 kw bataryayla 75 km sürüş menzili sağlayan Ami Buggy, 220 volt ev tipi şarjla 4 saatte tam dolum sağlıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }