Oto Kokpit

Yeni BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi

Yeni BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi Almanya’da Yılın Otomobilleri Seçildi

Bavyeralı kardeşler, Almanya’da yılın otomobilleri seçildi. Yeni BMW 3 serisi ve BMW 5 serisi modelleri, auto motor & sport dergisinin her yıl düzenlediği “Yılın Otomobili” ödüllerinde kendi kategorilerinde rakipleriyle yarıştılar ve yılın otomobilleri olmaya hak kazandılar.


Yeni BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi Yılın Otomobilleri

Auto motor & sport’un her sene tertiplediği Best Cars ‘Yılın Otomobili’ ödüllerinde, BMW’nin D segmentindeki güncel temsilcisi g20 kasa BMW 3 serisi ve e segmentindeki güncel temsilcisi g30 kasa BMW 5 Serisi kendi kategorilerinin birincisi seçilerek BMW’yi gururlandırdı.

Ülkemizde Borusan Otomotiv’in distribütörlüğünde satışı gerçekleştirilen BMW modellerinden yeni nesil 3 serisi ve 5 serisi, kendi ülkelerinde segmentlerinde Yılın Otomobili seçildi.

Avrupa’nın en gözde otomobil dergilerinden birisi olan auto motor & sport’un yaklaşık 103 bin okuyucusu, Best Cars ödüllerinde oylama da bulundu. Oylamalar sonuçlandı ve yakın zaman öncesinde ödül töreni gerçekleştirildi. 1976 yılından beri bu dergi okuyucularıyla düzenlenen Best Cars yılın otomobilleri ödüllerinde bu sene BMW en çok tercih edilen iki farklı modeliyle ödül almaya hak kazandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]