Oto Kokpit

Yeni BMW 3 Serisi İçin 100 Farklı Renk Seçeneği Sunuluyor

Yeni BMW 3 Serisi İçin 100 Farklı Renk Seçeneği Sunuluyor

G20 kodlu yedinci nesil BMW 3 serisi için 100 farklı renk seçeneği sunuluyor. Evet yanlış okumadınız, BMW premium kompakt sınıftaki temsilcisi yeni 3 serisine sahip olmak isteyenler için 100 farklı renk seçeneği sunuyor. İşte detaylar…

Yeni BMW 3 Serisi Renk Seçenekleri

BMW’nin online araç oluşturucu platformunda yeni kasa BMW 3 serisini iki ana başlık altında 100 farklı renk paleti üzerinden konfigüre edebiliyorsunuz.

Ülkemizde henüz satışa sunulmamış olsa da yeni 3 serisi birçok ülkede yollar çıkmaya başladı. Önceki nesillerini unutturacak kadar iddialı gelen G20 3 serisinde sunulan çoklu renk seçeneği ile bu aracı yollarda birçok farklı renkte görebileceğiz.

BMW 3 serisi için sunulan 100 farklı renk konfigürasyonu Sedan, Sedan M Sports paket, Sedan Sport Line ve Sedan Luxury Line paketlerinde ve BMW 320i, 330i, 318d, 320d ve 330d motor seçeneklerinde tercih edilebiliyor.

Yeni BMW 3 Serisi 100 Renk Seçeneği

Sizler için renk paletini bir araya topladım. BMW bu aracında kişiselleştirmeyi fazlasıyla önemsediğini görüyoruz. Arada oldukça radikal renklerde bulunuyor. Mesela Purple Silk, Speed Yellow, Fire Orange, Velvet Orchid gibi renkler bunlardan sadece birkaçı oluyor.

Sizce bu renklerden hangisini tercih ederdiniz?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.