Oto Kokpit

Vilner Tuning Ford Mustang GT Convertible Combo İç Dizayn Çalışması

Araçlara yaptıkları iç dizayn ile öne çıkan Vilner Tuning bu sefer de Ford Mustang GT Convertible içinde çalışma yapmış. Aracın kaporta rengi üzerinden giden firma bakalım ne gibi uygulamalarda bulunmuş?


Vilner Tuning Ford Mustang GT Convertible Combo

Vilner, 2016 Ford Mustang GT Convertible yaşam alanında uygulamalarda bulunmuş. 5.0 litrelik V8 motora sahip olan 418 beygir 530 nm tork güç üreten bu arkadan itişli cabrio otomobil için Vilner mavi ve siyah tonlar üzerinden iç kısmı dizayn etmiş.

Vilner Tuning Ford Mustang GT Convertible

Mavi renkteki Ford Mustang GT Convertible modelinin direksiyon simidi yeniden elden geçirilmiş, kokpit kısmında hem deri hemde alcantara kumaş kaplaması kullanılmış. Yan kısımlarda da yine aynı kumaşla uygulamalar yapılmış. Siyah deri koltuklar da bu uygulamaya başarıyla uyum sağlamış. Detaylarda ise beyaz dikişler kendini gösterirken iç aynanın çevresinde bile kaplama yapılmış. Ayrıca koltukların alt kısmı da alcantara kumaşla kaplanmış.

Ford Mustang GT Convertible

Tüm bu uygulamalar sonrasında Vilner Tuning Ford Mustang GT Convertible Combo adlı çalışma ortaya çıkmış. Araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Sırada foto galeri var.

Yorumlar
  1. Tarık dedi ki:

    Türkiye’de iç dizaynı çok daha iyi yapan yerler var. Bu da fena olmamış

] }