Oto Kokpit

Üç Kilitli 4×4 Mercedes-Benz Vito ile Tanışın

4×4 konusunda Alman firma Mercedes’in ne kadar tecrübeli olduğunu biliyoruz. Özellikle G serisi ya da Unimog modelleriyle arazide yürümek Mercedes için hiç zor değil. reezocar.com adlı ikinci el otomobil ilan sitesinde yayınlanan 4×4 Mercedes-Benz Vito da zorlu arazinin canına okuyacak kadar iddialı hale getirilmiş. Ticari bir aracın efsane dört çekere dönüşmesi, modifiye severler için ilgi çekici olacaktır. İşte detaylar…


Üç Kilitli 4x4 Mercedes-Benz Vito

Modifiye edilen bu Mercedes-Benz Vito, 2.1 litrelik turbo dizel motoruyla 190 ps 440 nm tork güç üreten ve 7 ileri otomatik şanzımanlı standart bir araçken içine resmen Mercedes G serisi giydirilmiş.

4x4 Mercedes Vito Fotoğrafları

4×4 Mercedes-Benz Vito duruşuyla bile ilk bakışta ne olduğu konusunda az çok bilgi veren görünüşe sahip. Aracın alt yapısı tamamen elden geçirilmiş. Dört tekerden çekiş sistemine kavuşturulmuş ve süspansiyonlar güçlendirilmiş. Diferansiyel yapısı da G-Serisi modellerindeki gibi üç farklı kilitlemeye çevrilmiş. Sonuçta ortaya arazinin tozunu attıracak arazi canavarı çıkmış.

4x4 Mercedes-Benz Vito

4×4 Mercedes-Benz Vito‘ya dair fazla bilgi yoktur. Araç şuan 79,189 euro’dan satışa sunulmuş. Bu oldukça yüksek bir değer. Öyle ki bu araç sıfır GLE’den bile daha fazla fiyata sahip.

Yorumlar
  1. Kemal Yıldız dedi ki:

    Peugeot 5008 görünümü üst segment resmen oldukça ilgi ve dikkat çekici fiyatı da daha uygun sanırım bakmak lazım. Malum Türkiye fiyatları

  2. ceyhun dedi ki:

    peugeot rifter daha kulanışlıdır bence 😀

[single_loop]