Oto Kokpit

Türkiye’nin En Ucuz Sıfır Aracı ile Tanışın

Otomobil fiyat artışlarındaki artışın maalesef önü alınamıyor. Bu durum karşısında en güzel çözüm en uygun fiyatla araç satışı görülse de seçenekler pek yok. Çinli üretici Regal Raptor tarafından üretilen ve satışa sunulan mini elektrikli otomobiller şuan Türkiye’nin en ucuz sıfır aracı olma unvanını kazandı. 62.900 TL‘den satışa sunulan bu minik araç B sınıfı ehliyetle kullanılabiliyor ve MTV’den de muaf geliyor. Trafik sigortası ise isteğe bağlı olarak yapılabiliyor. Regal E-Car K5 Long adlı bu aracı yakından tanıyalım.


Regal E-Car K5 Long Fiyatı

Regal E-Car K5 Long esasında elektrikli motosikletten dört tekerli şasi yapısına çevrilmiş mini elektrikli otomobil olma özelliği taşıyor. İsmindeki Long ifadesini de menzil ve iç mekana yansıtan bu araç, üç kişilik oturma düzeni sunuyor.

Regal E-Car K5 Long Donanımları

B sınıfı ehliyetle kullanılabilen ve MTV’den de muaf olan bu araca Trafik Sigortası şartı da yoktur. Yani isteğe göre yaptırabilirsiniz. Firma sitesinde fiyatı 62.900 TL olarak açıklanan aracı sarı sitede daha uyguna da satın alabiliyorsunuz.

Kırmızı ve Beyaz renk seçeneği olan Regal E-Car K5 Long modelinde hidrolik direksiyonun dışında donanıma dair yazılacak başka da önemli bilgi yoktur.

Regal E-Car K5 Long Türkiye Fiyatı

Regal E-Car K5 Long Teknik Özellikleri
Boyut: 2200 mm uzunluğa, 1620 mm yüksekliğe ve 1090 mm genişliğe sahip.
Güç: 2500 kw
Akü: 6 x 12V*60A
Maksimum Hız: 55 km/s
Menzil: 55 – 65 km aralığında
Şarj Süresi: 5-6 Saat

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }