Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

Sınırlı Üretim 2019 BMW M4 Edition M Heritage Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

BMW M ailesine bir özel seri araç daha katıldı. 2019 BMW M4 Edition M Heritage modelini lanse eden Bavyeralı firma, bu araçtan sadece 750 adet üretmiş. Standart M4’ten ne gibi farkı var, diyenleri duyar gibiyim. O zaman gelin bu aracın detaylarına geçelim.


2019 BMW M4 Edition M Heritag Teknik Özellikleri

2019 BMW M4 Edition M Heritage kalbinde 3.0 litre turbo benzinli 6 silindirli 450 ps güç üreten motor bulunuyor. M4 CS’ten 10 ps daha düşük olan bu araç az önce de aktardığım üzere 750 adetle sınırlı olarak geliyor.

2019 BMW M4 Edition M Heritag İçi

BMW M4 Edition M Heritage için üç farklı renk seçeneği sunuluyor: Light blue, dark blue ve red. Otomobilin öne çıkan özelliklerine baktığımızda;

20 inçlik hafif M jantlar bulunuyor.
Karbon fiber tavan enfes duruyor.
Karbon seramik fren diskleri ve M Performans fren kaliperleri dıştaki özel detaylar arasında yer alıyor.
Tavanda M Performans renkleri baştan sona kadar şerit halinde işlenmiş.
Bunları yanı sıra özel deri spor koltuklar, öndeki koltuk başlıklarında Edition M Heritage işlemeleri, iç mekanda karbon fiber trimle, M Performans renklerinin işli olduğu emniyet kemerleri, Edition M Heritage logolu kapı eşikleri gibi farklar da 2019 BMW M4 Edition M Heritage modelinde bulunuyor.

Yeni BMW M4 Edition M Heritag

Genel hatlarıyla 2019 BMW M4 Edition M Heritage hakkında aktaracaklarım bu kadar. Özel garajlarda yer alacak olan bu aracın fiyatına dair herhangi bir bilgi yer almıyor. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.