Oto Kokpit

Oylama

Sitemizde Yapılan Anket Çalışmalarının Sonuçları

oylama
Sevgili Oto Kokpit takipçileri, sitemizde sadece otomobil içerikleri sunmakla kalmayıp, düzenli olarak oluşturduğumuz anket çalışmasıyla da sizlerin fikirlerinize ve tercihlerinize sitemizde yer veriyoruz. Uzun bir süredir yürüttüğümüz farklı anket çalışmalarını “oylama” sayfası altında topladık. Buradaki anket sonuçları genellikle 100 kişiye kadar sorulup, sonrasında grafiksel değerlendirilmesi yapılarak buraya yansımış sonuçlarıdır. Verilen her oy, ip bilgisi ile birlikte veri bankamızda saklanmaktadır.

1-Sitemizin ilk anketi, oto kokpit’i beğenip beğenmediğiniz üzerine olmuştu. Küçük bir anketti ve sonucu bizleri mutlu etti.

begeni

cizgi

2-Bu anket ise aslında Türk otomobil kullanıcısının yakıt konusundaki tercihini ortalama olarak yansıtmaktadır. Sizlerinde tahmin edeceği üzere “dizel” seçenek zirvenin sahibi oluyor.

yakit

cizgi

3-Peugeot RCZ R ya da VW Scirocco R. İkisi de sınıfının iddialı iki aracı. O kadar iddialılar ki, ankette bile bu rekabetlerini sürdürdüler.

rcz-r-scirorro-r

cizgi

4-Hafif ticari sınıfın yepyeni yüzü, Ford firmasının yeni kozu Courier‘ı sizlerin beğenisine sunduk ve ortaya bu sonuç çıktı.

courier

cizgi

5-Kompakt hatchback sınıfın en güçlü isimlerini listeledik ve sizlerin tercihine sunduk. Ortaya ise vw golf 7 ve opel astra j‘nin ilk iki sırayı paylaştığı bu sonuç çıktı.

c-segmenti