Opel Zafira Life, Elektrikli Motorla Gelecek

Elektrikli araçlar günden güne yaygınlaşmaya devam ediyor. Fransız PSA grubuna geçen Opel, elektrikliler dünyasına yeni modellerini sunmaya devam ediyor. Markanın geleceğe dair özel planları var. Elektrikli Opel Zafira Life da bunlardan birisi olacak.


Elektrikli Opel Zafira Life

Bildiğiniz üzere Vauxhall ile Opel modelleri logo değiştirilip satılıyor. Geçtiğimiz günlerde Vauxhall tarafından Zafira Life fotoğrafları yayınlandı. Böylece Opel Zafira Life da ortaya çıkmış oldu. Dikkat ederseniz Citroen SpaceTourer modelinden pek farkı yoktur.


Opel Zafira Life 9 koltuklu yapısıyla işlevsel yaşam alanı ve teknolojik özellikleriyle kullanıcıya sunulacak. iki farklı boyutta satışa sunulacak olan Opel Zafira Life modelinin baz versiyonu 4.95 metre, uzunu ise 5.30 metre uzunlukta olup her iki versiyonda 3.28 metre genişlik değerindedir.

Kısaca Zafira Life modelinden bahsettim. Araç lanse edildiği zaman en ince detayına kadar sizlerle paylaşacağım. Gelelim asıl konumuza. Zafira Life için muhtemel motor seçenekleri PSA grubunun sunduklarıyla sınırlı kalacak. Fakat 2021 yılına doğru Zafira Life için elektrikli versiyonu sunulacak. Bu konuda marka tarafından doğrulandı ama nasıl bir üniteye sahip olacağı netleşmedi. Fakat 9 koltuklu ve elektrikli minibüsün yollarla bulacağı bilgisi şimdiden heyecan uyandırdı. Böylece elektrikliler dünyası binek otomobiller sınırlı kalmayıp ticari araçlarda da yaygınlaşmaya devam edeceğini bizlere bir kez daha göstermiş oldu. Gelişmeler için takipte kalınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

on dokuz − on yedi =

Sayfa başına git