Novitec Torado Lamborghini Huracan Spyder N-Largo Çalışması YayınlandıNovitec, Lamborghini Huracan Spyder için hazırladığı body kiti tanıttı. İlk başta büyük değişim yokmuş gibi görünen araçta büyük işçilikle yepyeni kit hazırlanarak araca uygulanmış. İşte detaylar…

Novitec Torado Lamborghini Huracan Spyder N-Largo
Novitec, firması modifiye çalışmalarını Ferrari, Lamborghini, Maserati, McLaren, Rolls-Royce ve Tesla markalarını alt başlıklara ayırarak oldukça kapsamlı şekilde gerçekleştiriyor ve bunu farklı başlıklarda bir arada toplıyor. Lamborghini için Torado tagını kullanıyor. Bu kapsamda hayata geçirdiği Novitec Torado Lamborghini Huracan Spyder N-Largo çalışmasında body kit olarak ön tampon, karbon fiber yan aynalar, yan etekler, arka tampon, arka difüzör ve bagaj üstü büyük spoyler değişimlerine yer vermiş. Buna ek olarak Novitec egzoz sistemi ve NL1 kodlu 5 kollu önde 20, arkada ise 21 inçlik jantları eklemiş. Jantlara önde 245/30 R20, arkada ise 325/25 R21 ebatlı lastikler eşlik ediyor. Bu değişimlerin yanı sıra süspansiyon sistemine de el atılıp yaylar değiştirilmiş.

Lamborghini Huracan Spyder N-Largo

Bunlara ek olarak motor kısmında güçlendirme yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Çünkü Novitec tarafından henüz katalog açıklanmadı. Fakat yukarıda saydığım işlemleri bir araya toplayacak olursak Lamborghini Huracan Spyder için yepyeni görünüm kazandırılırken aeorodinamisi geliştirilmiş. Ayrıca yeni jantlar takılmış. Sonuçta ise Novitec Torado Lamborghini Huracan Spyder N-Largo kitine sahip olanlar bilinenin dışına çıkan çok özel araca sahip olacaklar. Çünkü bu adamlar her şeyi ince hesaplamalar ve kusursuz işçilikle gerçekleştiriyor. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada aracın fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git