Oto Kokpit

Novitec Rosso Ferrari 488 GTB N-Largo Çalışması Tanıtıldı

Ferrari, Lamborghini, Maserati, McLaren, Rolls-Royce ve Tesla için modifiye kitleri sunan Novitec, yine adından söz ettirecek çalışma ile karşımıza çıktı. Ferrari çalışmalarını Rosso başlığı altında toplayan firma listeye Ferrari 488 GTB N-Largo versiyonunu da ekledi. 2018 yılında 488 GTB için ilk kiti ürettiği zaman sizlere buradaki yazımda aktarmıştım. Şimdi ise N-Largo adıyla daha iddialı görünüme sahip versiyonu hazırladı. Bakalım ne gibi değişimler var?

Novitec Rosso Ferrari 488 GTB N Largo

Novitec Rosso Ferrari 488 GTB‘nin ilk çalışmasında 488 GTB, 764 beygir 888 nm tork güce ulaştırmıştı ama N Largo çalışması için bilgi aktarılmadı. Bu yüzden performans verilerini aktaramayacağımı en başta belirteyim. Buna ek olarak yine bu çalışma içinde kullanılan novitec type nf7 kodlu jant hakkında boyut bilgisi yer almıyor. Fakat önceki çalışma da 21 inç olarak kullanılmıştı ve önde 255/30 R2, arkada ise 325/25 R21 ebatlı lastikler eşlik ediyordu.

Novitec Ferrari 488 GTB Body Kit

Gelelim Novitec Rosso Ferrari 488 GTB N-Largo kısmına. Bu aracın profili temelde kırmızı renk ve detaylarda siyah olarak belirlenmiş. Bu kapsamda yeni ön tampon, yan etekler, arka tampon, arka difüzör, bagaj üstü spoyler, yeni egzoz sisteminin çıkışlarını kapsayan body kit kırmızı-siyah uyumunu tamamlamak adına uygulanmış. Tabi iş burada bitmemiş. Asıl vurgu, az önce boyut bilgisinin henüz olmadığını belirttiğim novitec type nf7 kodlu jantlarda olduğunu söylemeliyim. 5 kollu parlak siyah renkli bu jantların tekerler üzerindeki kırmızı detayları bile ilgi çekici durmuş. Kısaca bu kombini beğendim. Zaten genel hatlarıyla da çok sıkı duran bu araç artık DTM tarzı görünüşe kavuşmuş. Aktaracaklarım bu kadar. Son olarak fotoğraflara bakalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }