Oto Kokpit

Novitec 2018 McLaren 720S N-Largo Modifiye Çalışması Yayınlandı

Novitec, 2018 yılının efsane bir modifiye çalışması ile kapattı. McLaren 720S N-Largo ile karşımıza çıkan ABD’li tuner, yine işini zirve noktada yaparak zaten harika görünen süper spor otomobili daha da çekici hale getirdi. İşte detaylar…


Novitec McLaren 720S N-Largo

McLaren 720S için daha öncede çalışan Novitec, bu sefer işi daha ileri noktaya taşıyarak body kit’in önemlini ortaya çıkaracak işlemler uygulamış ve daha kaslı 720s modelini oluşturmuş.

McLaren 720S Modifiye

Karbon fiber malzemeden üretilen Novitec McLaren 720S N-Largo body kit ile araç önden 2.3 inç, arkadan ise 5 inç genişlemiş. Body kit kapsamında ise yeni ön tampon, ön tampon eki, ön kaput, yan etekler, genişletilmiş ön ve arka çamurluklar, arka tampon, arka difüzör ve spoyler kullanılmış.

McLaren 720S N-Largo Body Kit

Dıştaki işlemler bununla sınırlı kalmamış. Novitec 2018 McLaren 720S N-Largo için Vossen marka jantlar tercih edilmiş. 20 ya da 21 inç olarak almak müşterinin seçimine bırakılmış. Ayrıca yaşam alanında ise deri ve alcantara kumaştan oluşturulmuş koltuk ve kaplamalar kullanılmış.

Novitec McLaren 720S N-Largo

Sonuç olarak ortaya son zamanların en iddialı McLaren modellerinden birisi çıkmış. Bu araç standart 720S‘i çokça gölgesinde bırakıp kaslı gövdesiyle her yerde dikkatleri üzerine çekecek kadar özel spor otomobil olmuş. Bu arada motor kısmında güçlendirme konusunda herhangi bilgi geçilmedi. Açıkçası çokta gerek yok. Stock haliyle de oldukça güçlü otomobil. Aktaracaklarım bu kadar. Sırada Novitec 2018 McLaren 720S N-Largo .alışmasının fotoğrafları var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }