Oto Kokpit

MSO’nun Yeni Aracı: 2020 McLaren 600LT Spider

MSO yani McLaren Special Operations daha da açıklayıcı olursak McLaren firmasının standart versiyonlarını daha sıkı hale getirdiği departmanı yepyeni araçla karşımıza çıkardı. Geçen ay tanıtılan McLaren 600LT Spider modelini çok daha sıkı hale getiren ekip, bu aracı 2019 Cenevre otomobil fuarında sergileyecek. İşte detaylar…


2020 McLaren 600LT Spider

MSO ekibinin elinden geçen McLaren 600LT Spider için özel renk ve desen çalışması hem dışta hemde içte uygulanmış. Bunu yaparken dışta body kit üzerinde “Napier Green” adlı yeşil renk ince alanlara yerleştirilmiş. 10 kollu ultra hafif MSO Bespoke Carbon Black jantlar ve Napier Green renkte fren kaliperleri de dıştaki diğer yenilikler olmuş.

Yaşam alanında ise alcantara kumaşla kaplı karbon fiber yarış koltuklarının desenlerinde ve ön konsoldaki dikişlerde yeşil renk kullanılmış. Ayrıca kapı içleri, kol dayama, direksiyon simidi ve birçok yerde de bu özel renk öne çıkarılmış.
MSO 2020 McLaren 600LT Spider Özellikleri

Ağırlık azaltması ve aerodinamik iyileştirmelerde yaptığını belirten MSO, 3.8 litre V8 çift turbo beslemeli benzinli motorun 600 PS 592 beygir gücünü korumuş. Aracın 0-100 km/s hızlanması yine 2.9 saniye ve maksimum hızı da 324 km/s. Bunların dışında McLaren 600LT Spider için herhangi teknik veri yer almıyor. Zaten MSO ekibi standart haliyle gayet iyi olan bu aracın dokusunu fazla zorlamamış.

MSO 2020 McLaren 600LT Spider Kokpiti

MSO dizaynlı 2020 McLaren 600LT Spider hakkında aktaracaklarım bu kadarla sınırlı kalıyor. 2 hafta sonra kendisini Cenevre’de kanlı canlı göreceğiz. O zaman yeni bilgiler aktarılırsa güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.