Oto Kokpit

Makyajlı 2024 BMW X6 Görüntülendi

Makyajlı 2024 BMW X6 Görüntülendi

BMW’nin en büyük coupe SUV modeli X6 yenileniyor. Makyajlı 2024 BMW X6 dışta küçük değişiklikle gelecek. Yaşam alanında da yenilikler bekleniyor. Ayrıca kullanıcılardan gelen negatif bildirimlerde bu versiyonda düzeltilmesi muhtemel görünüyor. İşte detaylar…

Makyajlı 2024 BMW X6

BMW X6, 2008 yılında E71 kodlu kasasıyla Coupe SUV olarak yollara çıktı. Markanın en çok ses getiren araçlarından birisi olan X6, 2015 yılında F16 kodlu ikinci nesline kavuştu. 2020 yılına geldiğimizde ise G06 kodlu güncel versiyon lanse edildi. Iraklı dizaynır elinden çıkan ve CLAR platformunda üretilen bu araç bir takım küçük güncellemeler yaşayıp varlığını sürdürmeye devam edecek. Bu kapsamda prototip modeli üretilen makyajlı BMW X6‘nın kamuflajlı hali testlerde görüntülendi.

Makyajlı 2024 BMW X6 Ne Zaman Çıkacak?

Yenilenen 2024 BMW X6‘nın çekilen fotoğraflarına baktığımızda ön yüzde belirgin güncelleme olacağını net şekilde görüyoruz. Far yapısı, ızgara alanı ve ön tamponda küçük değişiklikler olacak. Yan ve arka yapıda değişim görünmüyor. Motor seçeneklerinde ise yeni 7 serisinde kullanılan hibrit ünitelerin bu araçta da değerlendirilmesi bekleniyor. Var olan motorlar yerini koruyabilir. Araca dair şimdilik çok kısıtlı bilgiler var. 2023 yılı içerisinde resmi tanıtımı yapılacak olan bu aracın net bilgilerini o zaman aktaracağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.