Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Yeni Mercedes-Benz AMG GT Özellikleri ile Tanıtıldı

Mercedes’in süper spor otomobili makyajlandı. 2018 Los Angeles otomobil fuarında görücüye çıkan 2020 Mercedes-Benz AMG GT, bir takım değişimlerle yoluna devam ediyor. Ledli farları, yeni jant modelleri, ledli stop grubu ile dış değişimine sahip olan aracın yaşama alanında tamamen teknolojik yüze dönük değişimler yapılmış. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Yeni Mercedes-Benz AMG GT Özellikleri

Yeni Mercedes-Benz AMG GT, dört farklı versiyonu ile tanıtıldı. AMG GT, AMG GT-R, AMG GT-R Pro ve AMG GT C Roadster olarak lanse edilen makyajlı versiyonda birkaç önemli güncellemeler yapıldı.

2020 Yeni Mercedes-Benz AMG GT Teknik Özellikleri

Araçtaki değişimlere baktığımızda yeni jant seçenekleri, yenilenen ön farlar, ön tampon, yeni arka tampon, ledli stoplar dış kısımda öne çıkıyor. Yaşam alanında ise 12.3 inçlik dijital gösterge paneli, orta kısımda yer alan 10.25 inçlik multimedya ekranı orta konsolda yeni düğmeler, yeni direksiyon simidi gibi değişimler yapılmış.

2020 yeni Mercedes-Benz AMG GT kaputu altında değişim yapılıp yapılmadığı konusunda bilgilendirme yapılmadığı için teknik verilere giremiyorum.

2020 Yeni Mercedes-Benz AMG GT Kokpiti

2020 Mercedes-Benz AMG GT için dikkat çeken noktalar arasında AMG DYNAMIC SELECT modu bulunuyor. “Slippery”, “Comfort”, “Sport”, “Sport Plus”, “RACE” ve “Individual” adlı 6 farklı sürüş modu sürücünün eli altında bulunuyor.

Şimdilik yeni AMG GT hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın motor gücü, performans verileri ve diğer bilgileri paylaşıldığı zaman ek güncelleme yapacağım. Sırada 2020 AMG GT modelinin fotoğrafları var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }