Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Yeni Audi Q7 Görüntülendi

İkinci nesil Audi Q7 ile 2014 yılında tanışmıştık. Bir süredir de satışta olan araç için güncelleme zamanı geldi. Daha önce SQ7 görüntülenmişti. Şimdi de makyajlı Audi Q7 casus kameralara yakalandı. Tabi prototip modeliyle ve kamuflajlı şekilde görüntülendi. Fazla detay vermeyen aracın hem dışından hemde içinden fotoğraflar çekilmiş. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Yeni Audi Q7

İkinci nesil Audi Q7 5. yılını tamamlamak üzere ve SUV sınıfında birçok modeli üstün özelliklerle kendini güncelledi. Yeni nesil X5 hali hazırda gün yüzüne çıktı. Mercedes GLE’de yolda iken Audi cephesi boş durmuyor.

Testleri devam eden makyajlı 2020 yeni Audi Q7 için şimdilik bir şeyler söylemek mümkün değil. Fakat kamuflajlı görsellere dikkatli baktığımızda far yapısının güncellenip stop grubunda yeni Audi modellerindeki yapı kullanılmış. Yaşam alanında ise yeni Audi Q8 modelinde kullanılan kokpit yapısı neredeyse birebir kullanılmış.

Makyajlı 2020 Yeni Audi Q7 Ne Zaman?

Tamamen dijitalliğe yönelik olan bu yapı da 12.3 inçlik dijital gösterge paneli, orta alanda multimedya ekranı ve onun biraz altında ise yine dijital ekrandan kontrol edilen havalandırma sistem kumanda alanı bulunuyor.

Makyajlı 2020 Yeni Audi Q7 İçi

Tabi makyajlı 2020 Yeni Audi Q7 için yenilikler bunlarla sınırlı kalmayacak. Güncel model de kullanıcılardan gelen şikayetleri değerlendirecek olan firma, bunları giderip motor seçeneklerinde ise güçlendirme yoluna da gidebilir. O yüzden bu konuda şimdilik bilgi vermemiz mümkün görünmüyor. Şimdilik facelift Audi Q7 için fazla bilgi yoktur. 2019 yılı içerisinde satışa çıkması beklenen araç hakkında gelişmeler oldukça güncellemeye devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }