Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Özellikleri Açıklandı

SUV dünyasının köklü markalarından Güney Koreli SsangYong, crossover kompakt SUV’u Tivoli güncellendi. Makyajlı SsangYong Tivoli, güncellenen yüzü ve yeni eklenen özellikleri ile karşımıza çıktı. Gelin bu SUV’u yakından tanıyalım.


Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Teknik Özellikleri

Tivoli, SsangYong ailesinin yollarda yeni filizlenen modellerinden birisi olma özelliği taşıyor. 2014 yılında konsept modeli ile geleceğini bizlere söyleyen ve 2015 Ocak’ta yollara çıkan Tivoli, 5 yılık serüvenini makyajlı yüzüyle devam ettirecek.

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Özellikleri

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Motor Seçenekleri

Yenilenen Tivoli iki benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği bulunuyor. Detaylıca bakacak olursak;

1.2 GDi-T 3 silindirli turbo benzinli motor 128 ps 230 nm tork güç üretirken 6 ileri manuel şanzıman ile satın alınabilecek.

1.5 GDi-T 4 silindirli turbo benzinli diğer güçlü motor ise 163 ps 280 nm tork güç üretirken otomatik şanzıman ile müşteriye sunulacak.

Son olarak 1.6 litre turbo dizel ünite ise 136 ps 324 nm tork güç üretirken manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle gelecek. Ülkemizde ilk ve son seçenekleri fazlaca ilgi göreceğini düşünüyorum. Tabi doğru fiyatla gelirse Koreli firma bunu avantaja dönüştürebilir.

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Kokpiti

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli Donanımları

Yenilenen Tivoli de EX, Ventura ve Ultimate adlı donanım paketleriyle alınabilecek ve bu araçta led ön sis farları, ledli stoplar, 16 inçlik jantlar (üst versiyonda 18 inç), elektrikli katlanabilir yan aynalar, ön ve arka park sensörü, standart manuel klima (üst versiyonda otomatik klima), deri koltuklar, ısıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı deri direksiyon simidi, anahtarsız çalıştırma, Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, 10.25 inçlik dijital gösterge paneli gibi özellikler bulunuyor.

2020 SsangYong Tivoli Led Stop

Yeni SsangYong Tivoli güvenlik sistemleri arasında 6 hava yastığı, otomatik acil fren sistemi, şeritten ayrılma ve şeritte tutma sistemi, ön çarpışma uyarı özelliği, trafik işaretlerini tanıma özelliği gibi özellikler yer alıyor.

Makyajlı 2020 SsangYong Tivoli‘ye dair ilk bilgileri aktardım. Aracın Türkiye fiyatı açıklandığı zaman tekrardan daha detaylı şekilde Tivoli’yi ele alacağız. Sırada foto galeri var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git