Sürücü Kursları Rehberi

2020 Yeni Skoda Superb Gün Yüzüne Çıkıyor

2020 Skoda Superb ilk detayları ile ortaya çıktı. Birkaç gün sonra tanıtılacak olan Superb’in ilk görüntülerini sizlerle paylaşacağım. İşte detaylar…


2020 Skoda Superb

Çin’den gelen görüntüler ve ilk bilgilere göre yeni kasa Skoda Superb öncekine göre 1 mm genişlediği ve 8 mm uzadığı söyleniyor. Ayrıca dışta yeniden şekillendirilen farlar, güncellenen ön tampon ve ızgara yapısı, arka alanda stop grubu ve tampon yapısı yenilenmiş ve yeni arka difüzör eklenmiş. Ayrıca yeni jant seçenekleri de 2020 Skoda Superb modelinde sunulacak.

2020 Skoda Superb Ne Zaman Çıkacak?

Donanım kısmında güncel Skoda modellerinden özellikler bu araçta da sunulacak. Ayrıca full-LED Matrix farlar, dijital gösterge paneli, geliştirilmiş sürüş destek sistemleri gibi özellikler yer alacak.

Motor kısmında ise 2020 Skoda Superb için 1.5 litre TSI, 2.0 litre TSI benzinli, 1.6 TDI ve 2.0 TDI dizel motor seçenekleri sunulacak. Bu motorlara 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG şanzıman eşlik edecek.

Şimdilik paylaşacağım bilgiler bu kadar. 2020 Skoda Superb 23 Mayıs‘ta gün yüzüne çıkacak. Aracın tanıtımı yapıldığı zaman tekrardan kaleme alacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git