Oto Kokpit

Makyajlı 2020 Renault Megane Estate Görüntülendi

Makyajlı 2020 Renault Megane Estate Görüntülendi

Renault ailesinin C kompakt sınıftaki station wagon modeli yenileniyor. Makyajlı 2020 Renault Megane Estate olarak daha güncel şekilde yollara çıkacak olan aracın görünümünde ve donanımsal yapısında yenilikler yapılacak. Hatta motor da seçeneklerine yeni ünitelerde eklenebilir. İşte detaylar…

Makyajlı 2020 Renault Megane Estate

Renault Megane 4 ile 2016 yılında tanışmıştık. İspanya ve Türkiye’deki renault fabrikalarında üretilen Megane 4; sedan, hatchback ve station wagon karoserleriyle lanse edilmişti. Station wagon modeli Megane Estate adıyla kullanıcıya sunulmuştu. Aracın üretimi üzerinden 3 yıl geçti. Yüzünü biraz eskitti ve yenilenme zamanı geldi.

Makyajlı 2020 Renault Megane Estate Ne Zaman Çıkacak?

Prototip versiyonuyla testlerde görüntülenen makyajlı 2020 Renault Megane Estate modelinin ön ve arkasında kamuflaj var. Bu yüzden nelerin değiştiğini göremiyoruz ama değişimin yaşanacağı alanlar kendini belli ediyor. Teknolojik yenilikler arasında Clio 5 modelinde yer alan geliştirmelerin Makyajlı Megane modelinde yer alacağını tahmin ediyorum. Özellikle Clio 5’teki multimedya sisteminin yenilenecek Megane’a aktarılacağını düşünüyorum. Öte yandan Euro 6d-TEMP normlarına uygun motorların yer alacağı bu araçta şanzıman güncellemesi de gelebilir. Araç hakkında şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }