Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Renault Espace Görüntülendi

Renault ailesinin en kalite arabalarından birisi olan Espace makyajlanıyor. Prototip versiyonu ile casus kameralara yakalanan makyajlı 2020 Renault Espace, kamuflajın altından pek detay vermedi. Fakat kasa değişimi olmayacağı için yapılacak değişimleri hepimiz az çok tahmin ediyoruz.


Makyajlı 2020 Renault Espace

2015 yılına girmeden lanse edilen 5. nesil Renault Espace, ailenin en kaliteli araçlarından birisi olarak 4 yıldır görevini MPV sınıfında sürdürüyordu. Ülkemize gelmemiş olsa da Avrupa pazarında kullanıcılara sunuldu. Yüzü biraz eskidi ve yenilenme zamanı geldi. Hem küçük tasarımsal dokunuşlar yaşayacak hemde yeni Blue dCi motora kavuşacak olan Espace, bir nevi kimliğini güncel Renault yapısıyla yenilemiş olacak.

Makyajlı 2020 Renault Espace Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Renault Espace, kamuflaj altında ön ve arka kısımlarını göremesek de asıl ilgilendiğimiz kısım teknik veriler ve donanımlar oluyor. Şimdilik o bilgilere erişemiyorum. 2019 Eylülünde yapılacak olan Frankfurt otomobil fuarında lanse edilmesini bekliyorum. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğim.

2020 Renault Espace Ne Zaman Çıkacak?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git