Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Opel Insignia Ring’te Görüntülendi

Opel’in D kompakt modellerinden birisi olan Insignia yenileniyor. Makyajlı 2020 Opel Insignia olarak yollara çıkacak araç biraz güncelleme yaşayarak kullanıcılara sunulacak. Nurburgring pistinde testleri devam eden prototip modeliyle karşımıza çıkan bu aracın hakkındaki ilk bilgilere bakalım.


Makyajlı 2020 Opel Insignia

Opel Insignia, 2008 yılında ilk jenerasyonu ile yollara çıkmıştı. Vectra’dan aldığı görevi başarıyla yerine getiren Insignia, 2017 yılında ikinci jenerasyonuna kavuştu. Tasarımsal olarak ciddi değişim yaşayan ve çok daha sofistike hale bürünün bu araç iki yıllık serüvenin ardından makyajlanıyor.

Kardeşi Astra’nın makyaj operasyonu geçirmesinden sonra 2020 Opel Insignia da el atan Opel mühendisleri, GM bünyesinde üretilen bu aracı küçük geliştirmeler ve değişimlerle önümüzdeki yıl müşterilere sunacak. Tasarımsal anlamda büyük değişimlerin olmayacağı makyajlı Opel Insignia donanımsal anlamda güncellemeler yaşayacak. Öte yandan motor seçeneklerinde bir takım yenilikler de yapılabilir. Ayrıca yeni jant seçenekleri, koltuk döşemeleri ve trim seçenekleri de satışa eklenebilir. Ford Mondeo, Volkswagen Passat,Skoda Superb, Mazda6, Peugeot 508 gibi çok güçlü rakipleri bulunan Insignia’nın yaşayacağı güncelleme ile rakiplerine karşı eksiklerini de kapatması bekleniyor. Makyajlı Insignia 2019 Frankfurt otomobil fuarında gösterime çıkabilir. Eğer araç burada lanse edilirse daha fazla bilgiyle karşınızda olacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git