Oto Kokpit

Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2020 Nissan Navara Tanıtıldı

11.06.2019
4.880
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Nissan’ın başarılı pikap modeli Navara yenilendi. Makyajlı 2020 Nissan Navara olarak lanse edilen bu araçta küçük değişimler yapılmış ve güncel motorlar Euro 6D-Temp standartlarına uygun hale getirilmiş. İşte detaylar…


Makyajlı 2020 Nissan Navara

Nissan Navara, 1997 yılında ilk kasası ile yollara çıkmış ve sonrasında oldukça başarılı satış süreci yaşamış bir araç. İkinci nesline 2004 yılında, üçüncü nesline ise 2014 yılında kavuşan bu aracın satışına hala devam ediliyor. Üçüncü neslin 5 yıllık serüveninden sonra makyajlı Nissan Navara gün yüzüne çıktı.

Makyajlı Nissan Navara

Peki Makyajlı 2020 Nissan Navara da Neler Değişti?
Dışta karartılmış farlar, yenilenen ön tampon, yenilenen arka tampon, yeni jantlar yer alırken iç mekanda multimedya ekranı ve üst kısmında güncelleme yapılmış. Ayrıca gösterge paneli de yenilenmiş. Alt yapıdaki yeniliklerde ise geliştirilmiş arka süspansiyon, dört tekerde iyileştirilmiş disk frenler bulunuyor. Ayrıca güncel motorlar Euro 6D-Temp standartlarına uyumlu hale getirilmiş.

Makyajlı 2020 Nissan Navara Kokpiti

Donanım kısmında ise makyajlı 2020 Nissan Navara için yeni jant seçenekleri, 8 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, yokuş kalkış ve iniş desteği, çevresel görüş asistanı, akıllı acil fren sistemi gibi özellikler sunuluyor.

Makyajlı 2020 Nissan Navara hakkında aktaracaklarım bu kadar. Aracın satış bilgisi ve fiyatları açıklanmadı. Araç ülkemizde satışa sunulduğu zaman ek güncelleme yapacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.