Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe Geliyor

Mercedes’in Coupe modellerinden birisi daha yenileniyor. Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe dışta ve içte bir takım küçük güncellemelerle geliyor. Prototipi ile testlerde casus kameralara yakalanan bu araç hakkındaki ilk bilgileri aktarayım.


Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe

Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe için yansıyan ilk görsellere baktığımızda dışta ön ve arka tampon, far yapısı ve arka stop grubunda küçük değişimlerin olacağı sinyali verilmiş. Yaşam alanında eski nesil COMAND sistem bir kenara bırakılıp yapay zekalı MBUX bilgi ve eğlence sistemi geçiş yapılacak. Ayrıca yaşam alanında dijital kokpit yapısı bütünleşik çift ekranla sağlanacak. Ayrıca yeni döşeme seçenekleri eklenip iç mekanda bir takım farklılıklarda görebiliriz. Fakat o değişimlerin ne olacağı konusunda bilgi yoktur.


2020 Mercedes E-Serisi Coupe

Motor kısmında ise güncel motorların çoğu kullanılmaya devam edecek. Öte yandan 3.0 litrelik E Coupe’nin çift turbo V6 ünitenin gücü 329 beygirden 362 beygire çıkacak. Motor kısmındaki diğer güncellemeler konusunda bilgi olmadığı için paylaşamıyorum. Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe büyük bir ihtimal 2019’un üçüncü çeyreğinde tanıtılacaktır. Araç gün yüzüne çıktığı zaman tekrardan ele alacağım. Şimdilik beklemede kalacağız.

Makyajlı 2020 Mercedes E-Serisi Coupe Ne Zaman Çıkacak?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

9 − one =

Sayfa başına git